Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám rájött, hogy viszonyo...

Az anyám rájött, hogy viszonyom van. Mégis mit csinálhatnék, hogy "elfelejtse" ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik régi 'barátnőm' úgy gondolta, hogy túlságosan megváltoztam, nem vagyok a régi és mindent elmondott anyának... De tényleg, mindent. Hogy mennyire megváltoztam az utóbbi időben, szinte csak idősebbekkel (értsd:egyetemistákkal) vagyok, a gimiben kb. 10 emberhez szólok hozzá, ha éppen bemegyek. Azt anya tudta, hogy nem mindig járok be, de ez nem zavarta soha, mert a jegyeim jók a mai napig, szorgalmas és céltudatos vagyok.


De most megtudta, hogy viszonyom van valakivel, aki házas... Nem vagyok naiv, nem azt várom, hogy majd elhagyja a feleségét, nekem ez egy kaland, tapasztalatszerzés, szórakozás, ahogy Neki is.


Mondta, hogy beszélni akar velem a mostani helyzetről (mégis mióta egy "helyzet" az életem?), de délután nem akartam vele erről vitatkozni, szóval elmentem itthonról, este pedig hamar elalszik, szóval a csevegésünk holnapra marad... De mégis mit mondjak neki?

Általában mindent megbeszélünk, de ez nem olyan, amit egy lány kitárgyal az anyjával.

A legrosszabb az lenne, ha még apának is elmondaná. Szeretem, meg minden, de egy álomvilágban én, ahol én vagyok az ő kicsi Hercegnője, aki maga a kisangyal.


Idén végzek, kicsit több, mint fél év és egyedül fogok élni. Szeretem anyát, de ezt a helyzetet nagyon nem ismeri és gondolom, hogy vázolta neki a 'barátnőm'...



2016. jan. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajotok a kérdezővel. Igen, nem a legjobb dolog, amit tesz, de tanácsotkért nem lek.vázást. A megcsaló férfi pedig ha nem vele, mással úgyis kavarna, ha nem működik a kapcsolata, csak nem értem, hogy ilyenkor miért nem hagyja el a felesègét. Gondolom itt nem a kérdező ment oda, hogy : -hallod, csald már meg a feleséged velem csak úgy.. a férj meg igent mondott és boldogan dugtak amíg meg nem haltak..
2016. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!