Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szálljak szembe anyával és...

Szálljak szembe anyával és mondjam el az abortuszt? Vagy tényleg jobb, ha nem tudja?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és terhes. Nem tartom meg a babát, a beavatkozás nem is itt lesz, anya elintéz mindent, azt mondta, hogy jobb, ha senki nem tud erről, mindenkinek azt mondjuk, hogy elutazom a szóbeli érettségi előtt két hétre pihenni. Viszont azt sem akarja, hogy megmondjam a baba apukájának... Először én is úgy gondoltam, ez a helyes döntés, de már nem vagyok ebben biztos.

Hiszen jó lenne erről valakivel beszélni, mert anya az úgy viselkedik, mintha semmi gond nem lenne, mintha ezt el is felejteném pár napon belül.


2016. máj. 23. 01:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
90%
#61 Igen, van.
2016. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:

Azért szerintem itt mások az igényeink pár válaszolóval, akik állítják, hogy 19-22 évesen, iskola mellett mindent megadnak a babának... De ebbe ne menjünk bele. Én nem elégednék meg azzal, amivel ők és ennyi. Nem akarok gyereket, örökbeadásra végképp nem gondolok.

Nem akarok gyereket.

Normális életet szeretnék, sikeres jövővel. Előttem az egyetem, életem legjobb évei lesznek. Utazni akarok, szórakozni, bulizni. Ezt egy gyerekkel az oldalamon tegyem, vagy mi?!

A férfiak sem igazán kapkodnak a gyerekes nők után, hacsak nincsene már nagyon kétségbe esve, hogy senki nem marad nekik. Persze, bármit lehet, csak akarni kell. De én nem akarom ezt a babát és a vele járó lemondásokat, problémákat.

Ennek van egy jövőképem elég régóta és abba egyáltalán nem fér bele egy gyerek.

2016. máj. 23. 14:07
 63/76 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem unod a gazdaglányos kamukérdéseket?
2016. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy valakinek ez vicces és kamu. Gratulálok.
2016. máj. 23. 14:20
 65/76 anonim ***** válasza:
53%
# 63, ha neked ez gazdag akkor sajnállak. :D
2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
77%

"Vajon annak a sok jólszituált abortuszpárti hozzászólónak van gyereke?"


Igen, abortuszom is volt, és most gyerekem is van.

És még így is azt mondom, akkor ott jól döntöttem. Sokkal jobban alakult az életem.


Vajon a sok abortuszellenes látott már gyereket igazán nélkülözni és éhezni, fázni??? Ő vajon örül, hogy megszületett???? Az esélytelen csóró kis világába???

2016. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlom a sok abosztusellenes pinának, hogy olvasson híreket. Éhenhalt 1-2 évesekből bőven van a világban.
2016. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
79%

Ha minden nőnek kötelező lenne megszülnie a gyereket, amit véletlenül, balesetből vagy egyéb okokból (pl.: erőszak áldozataként) sikerült összehoznia, akkor a csecsemőgyilkosságok száma ugrásszerűen megnőne, valamint még több gyereknek lenne nehéz sorsa egy intézetbe vagy egy lelkileg összeomlott "anyával". Nem csak az abortusz tudja megviselni a nőket. Nem mindenkinek akkora áldás egy gyerek, akármennyire is próbáljuk ráerőltetni másra, hogy ez az élet értelme vagy, hogy a magzat is él.


Kérdező: Én megkérdezném, hogy mit gondol az abortuszról. Ha elvetemülten ellenes, akkor inkább titokba tartanám.


(Huh, ezért de le leszek pontozva...)

2016. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
32%

Micsoda cicaharc van!

Összeeresztenélek titeket egy arénában, állandóan teltház lenne. :D A győztes kapna plusz 3 zöld kezet.

Fogadni lehetne turbóanyura, problémás tinikére, megcsalt menyasszonyra, vagy sárkány anyósra! A troll a meglepetésvendég!

Kb ilyen szinten nevetséges az, amit csináltok. Ahhoz képest hogy egy vérkomoly témában próbáltok észt osztani, elég gyerekes módon viselkedtek. Ilyen egy felnőtt ember, esetleg anya? Elkeserítő.

Kérdező, hallgass az eszedre. Ennyi elég. Logikusan gondold át a helyzeted és mindazt, amit a döntéseid eredményezni fognak magadnak és másoknak.

2016. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
6%

Ne abortáld egy a gyerekedet!

Gondolj bele: ezt megszülöd, utána már csak kettőt kell, és már repül is a 10+10 millió csokos pénz.

Apuka helyében idegbajt kapnék, ha ennyire buta nőm lenne.

2016. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!