Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szálljak szembe anyával és...

Szálljak szembe anyával és mondjam el az abortuszt? Vagy tényleg jobb, ha nem tudja?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és terhes. Nem tartom meg a babát, a beavatkozás nem is itt lesz, anya elintéz mindent, azt mondta, hogy jobb, ha senki nem tud erről, mindenkinek azt mondjuk, hogy elutazom a szóbeli érettségi előtt két hétre pihenni. Viszont azt sem akarja, hogy megmondjam a baba apukájának... Először én is úgy gondoltam, ez a helyes döntés, de már nem vagyok ebben biztos.

Hiszen jó lenne erről valakivel beszélni, mert anya az úgy viselkedik, mintha semmi gond nem lenne, mintha ezt el is felejteném pár napon belül.


2016. máj. 23. 01:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
82%

"Vajon annak a sok jólszituált abortuszpárti hozzászólónak van gyereke?"


Nekem van. Te, mint jól szituált abortuszellenes, fogadtál örökbe gyereket? Segítettél már valaha bajba jutott egyedülálló anyának? Adakoztál valaha anyaotthonnak? Hát persze, hogy nem. Akkor akár most már csendben is maradhatsz.

2016. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim válasza:
5%

Idézlek kedves kérdező...

"Először én is úgy gondoltam, ez a helyes döntés, de már nem vagyok ebben biztos. " Ezt fent írja. A kommentekben pedig ezerrel az ellentmondásodba ütközök, hogy neked nem kell gyerek, nem akarod a gyereket, stb. Innen látszik, hogy ez csak egy kamu kérdés...

2016. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:

Nem.

Azt arra írtam, hogy nem akartam én sem elmondani a baba apukájának.

2016. máj. 23. 21:40
 74/76 anonim válasza:
3%
Akkor mondd meg az apukának, hogy terhes vagy, és, hogy nem tartod meg. Ha csak barátság extrákkal kapcsolat, akkor egy gyerek nem fog titeket együtt tartani.
2016. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
77%
#72 "Viszont azt sem akarja, hogy megmondjam a baba apukájának... Először én is úgy gondoltam, ez a helyes döntés, de már nem vagyok ebben biztos. " - szól a kérdés teljesen egyértelműen... tényleg ennyire elvont/elviselhetetlen a tudat, hogy egy kérdés - ezer másik után - végre az érintett férfiről szól, és nem az embrióról?
2016. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező (#73) és most mi az álláspontod?
2016. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!