Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek így helyes?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babavárást párommal és ki is találtam a baba nevét ami tetszik is nagyon, viszont most párom testvérének is lesz babája és ugyan azt a nevet kapja,pedig tudta hogy én is azt akarom adni a babámnak. Már azóta szóvá tettük de nem akar változtatni. Mit tegyek? Vagy most nem baj hogy unokatestvérek és ugyan az a név?
febr. 6. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
89%
Igazság szerint lehet, hogy neki is ez volt az álom név. Én sem adnék emiatt mást. Lehet, hogy 3 év múlva úgy összekaptok valamin, hogy a kapcsolatot sem fogjátok tartani.
febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
87%
Csak azért hogy kics.sszenek veled nem hiszem hogy ezt a nevet választottak volna, szóval gondolom nekik is tetszett. Lehet nem olyan tipusok mint te hogy nem letezö dolgokrol elore aradoznak, hanem csak akkor emlegetik ha adott a szitu, jelen esetben ha megvan a baba. Nalad meg csak terv van..
febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 A kérdező kommentje:
Igen én eléggé úgy nyomom hogy mindent is elmondok amit épp kitalálok,tervezek vagy bármi ilyesmi...szeretem megosztani. Szerinted/szerintetek gáz lenne ha ugyan azt a nevet kapná akkor ha unokatestvérek? Csak mert nézegettem én sok nevet de egyik se fogott meg.
febr. 6. 22:35
 14/102 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne gáz, mindenki a saját életével foglalkozzon, ne azt lesse mit csinál a másik😌 Ne rontsd el ezzel az ő babavárásukat és a saját babaprojektedet se.
febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
92%
#13 nem gondoltál azon, hogy valami hasonlót adsz pl Larina, Larissza, stb… és akkor becézhetitek Larának, ha meg találkoztok az unokatesja csakádjával akkor meg a teljes nevét mondjátok?
febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
92%

Azt csinálsz amit akarsz. Ha annyira tetszik a név add azt.

Viszont attól hogy te megosztod a gondolataidat más meg nem még nem jelenti azt hogy kisajátíthatod. Én pl nem mondok el mindenkinek mindent. Amugy tipik női hozzaállas, mondom nőként amit te produkálsz. Még sehol nincs a gyerek de a neve már kőbe van vésve..

febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem nálatok még csak tervben van a baba

Mi van ha nektek fiatok lesz ők meg azért nem adják azt a nevet amit szeretnének mert te lefoglaltad


Fura a szitu értem is hogy mi a gondod de egy picit gyerekes a hozzáállásod

febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt mitől tartanom mert senki nem akart gyereket a családba. Sőt amikor megtudták hogy terhes azt se akarták de most hírtelen minden jó és már a nevét is eltervezték...szóval ezért se gondoltam hogy baj lehet ha elmondom mit tervezek.


17.válaszolónak. igen az is benne van, sőt arra is kitaláltak egy jó nevet ha netán nem lány...amit én akarok ha fiú lesz. Szóval el van nekem tervezve ha lány lesz, ha fiú hogy mi lesz a neve és igen sajnos elmondtam ezeket de akkor még sehol nem volt a gyerekvárás sőt még a gondolatát is kerülték.

febr. 6. 22:54
 19/102 anonim ***** válasza:
83%
Igaz, nem ugyanaz a szitu, de párom unokatesójának a lányát úgy hívják, mint engem, mert megtetszett nekik a nevem.
febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, nem mindenki beszél szívesen előre ezekről a tervekről.

Én úgy érzem (és meg se haragudj), irigy vagy arra, hogy nekik már jön a baba.

febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!