Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek így helyes?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babavárást párommal és ki is találtam a baba nevét ami tetszik is nagyon, viszont most párom testvérének is lesz babája és ugyan azt a nevet kapja,pedig tudta hogy én is azt akarom adni a babámnak. Már azóta szóvá tettük de nem akar változtatni. Mit tegyek? Vagy most nem baj hogy unokatestvérek és ugyan az a név?
febr. 6. 21:54
 51/102 NTBS ***** válasza:
87%
Szerintem engedd el mint egy intelligens nő!
febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
80%
elmerogyant Lara nevet adni a gyereknek sry piszkálni fogják a suliban.....
febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
68%
54 ja a sok ütödött gyerek piszkálja majd..
febr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
96%
Bocsánat, de kinek lesz most gyereke? Akinek lesz, az nevezze, ahogy akarja. Akinek meg nem lesz, az foglalkozzon mással.
febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Nézd meg....kb ez a szint.

febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
94%
Van egy unokatestvérem, aki az én nevemet kapta. Nincs belőle semmi zavar.
febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
23%
Larina név esetleg nem lehet alternatíva a Lara helyett?!
febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
32%
Hát igen, az a fránya CSOK tud ilyen problémákat okozni...
febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
53%

Engem mérhetetlenül zavarna. És már utálnám is azt a kitalált nevet. Így nem kérdés, hogy másikat keresnék, és nem mondanám el nekik. Valószínűleg nem először utánzott téged, vagy tévedek?

Szerintem SZÁNALMAS, amikor két közeli rokont ugyanúgy hívnak. Amikor apát s fiát is ugyanúgy hívják. Mintha nem lennénk önálló személyiségek, baromi gáz.


Amúgy a Lara egy semmilyen név, hihetetlenül gyakori, a Laura is hasonló, szóval én biztos nem adnám. Annyi, de annyi gyönyörű név van, egész egyszerűen hihetetlen számomra, hogy nem tetszik ezek közül egyik sem. Különben is, mi van, ha nem illik majd a gyerekhez? Én emlékszem, amikor szültem, nagyon izgultam, hogy a kiválasztott név vajon passzol-e a babához, amikor megpillantom. Szerencsére illett hozzá :)

febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a Lara névért mondhatni kár bánkódni. Fantáziátlan és nagyon tucat.
febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!