Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek így helyes?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babavárást párommal és ki is találtam a baba nevét ami tetszik is nagyon, viszont most párom testvérének is lesz babája és ugyan azt a nevet kapja,pedig tudta hogy én is azt akarom adni a babámnak. Már azóta szóvá tettük de nem akar változtatni. Mit tegyek? Vagy most nem baj hogy unokatestvérek és ugyan az a név?
febr. 6. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, nyilván nem ismerünk, hiszen csak abból a pár mondatból tudunk levonni bármit is, amit leírtál. De ezekkel a válaszokkal csak egyre lejjebb ásod magad.


Ismerem a fajtádat, a húgom egyszer kijelentette, ha hamarabb lesz gyerekem mint neki, akkor többet nem látom. Akkor már 2 éve próbálkoztak a gyerekkel, nekem még tervben sem volt.

A válaszaid olvasásakor szinte az ő hangja cseng a fülemben. Ilyen érgező típusnak tűnsz te is.

febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 A kérdező kommentje:

Az szép hogy a húgodról így beszélsz ahelyett hogy mellette álltál volna mivel lelki gondjai voltak ezek szerint....

Akkor ki is a mérgező?

febr. 6. 23:31
 33/102 anonim ***** válasza:
89%

Tyű, most én is írjam, hogy nem ismersz minket, akkor mit ítélkezel?? Hiszen ez a sztori is összetettebb ám.

Fogd fel, hogy nem gáz ugyan azt a nevet adni, ne is rugózz ezen ennyit.

febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 A kérdező kommentje:
Igen én csak egy egyszerű kérdést tettem fel, még jó hogy rá jössz. te vagy itt a nagy pszichológus aki bogarássza hogy milyen életet élek meg milyen vagyok 😆🤷‍♀️
febr. 6. 23:38
 35/102 anonim ***** válasza:
93%
De figyelj mit vársz? Kaptál már mindenféle válszt. Az is baj ha azt írják gáz, az is baj, ha azt írják nem gáz. Tulajdonképpen mit szeretnél? Leírtad, hogy nem törődsz bele. Tenni ellene nem tudsz semmit, ha te is ugyan azt a nevet szeretnéd adni. Hát akkor meg???
febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 A kérdező kommentje:

Szerintem most már megvan az amire kíváncsi voltam. Legyen neked teljesen mind1 hogy mit fogok ezután csinálni

1 egyszerű kérdést tettem fel amire sajnos, nem sajnos 20ezer szálra tudtad bontani mit miért teszek, minek foglalkozok ezzel...stb. Szerintem most már mindenki mehet dolgára

febr. 6. 23:45
 37/102 anonim ***** válasza:
77%
😂😂
febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat a nevetős fejért ezt megbántam. További szép estét.
febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
74%
Úristen micsoda problémák....
febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj...

Azt írod, hogy a vezetéknév is ugyanaz.

Azt írod, hogy bármennyit nézelődsz, nem találsz olyan nevet, ami szintén jól csengene ezzel a vezetéknévvel.

Ha csak egy picit belegondolsz: ez bizony azt jelenti, hogy ők is ugyanezzel a gonddal küzdenek... ha egyszer ez cseng jól, akkor ez cseng jól.


Egyébként akár más vezetéknevet is választhattok (pl. kötőjeleset), így akkor mégsem lesz ugyanaz teljesen a nevük, ha ez ennyire zavar.

De ha belegondolsz, anno a Lacibácsik és ifjabb Lackók korában tök normális volt, hogy minden pasiknak ugyanaz a neve.

febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!