Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek így helyes?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babavárást párommal és ki is találtam a baba nevét ami tetszik is nagyon, viszont most párom testvérének is lesz babája és ugyan azt a nevet kapja,pedig tudta hogy én is azt akarom adni a babámnak. Már azóta szóvá tettük de nem akar változtatni. Mit tegyek? Vagy most nem baj hogy unokatestvérek és ugyan az a név?
febr. 6. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 A kérdező kommentje:
Nem dehogy is. Sőt örültem nekik elsőnek meg nagyon szívesen beszélgettem róla hogy mi van vele. Csak ez zavar hogy ugyan azt a nevet kapja és igen lehet én basztam el mert elmondtam. De most annyi volt a kérdésem hogy nem-e gáz ha ugyan azt a nevet kapja a két unokatesó
febr. 6. 23:05
 22/102 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is gáz ha ugyanazt a nevet akarja adni...

Mi ezért sem mondtuk el senkinek sem a babánk nevét csak születése után..

febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem gáz, már többen is írták.
febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 A kérdező kommentje:
23.válaszoló: most arra a válaszra írtam aki azt hiszi hogy irigy vagyok
febr. 6. 23:08
 25/102 A kérdező kommentje:
22 válaszoló: te mit csinálnál az esetemben?😬
febr. 6. 23:09
 26/102 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz, de még sehol nincs a babátok nem értem miért vésed kőbe hogy márpedig ìgy fogod hívni .Tini korom óta Ninának szerettem volna hívni a gyerekemet, végül nem így hívják..Mivan ha nemis olyan nemü babád lesz mint a sógorodnak..
febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 A kérdező kommentje:
Általában ha én eltervezek valamit akkor az úgy is van. És most légyszíves többet nem kell ide írnod mert kezded elvenni a türelmemet hogy bunkó móndjára írogatsz itt. Értem hogy név nélkül vagyunk na de azért olvasd már vissza hogy eddig folyton normálisan írtam neked bármennyire is semmibe néző válaszokat adsz.
febr. 6. 23:14
 28/102 anonim ***** válasza:
83%

23-as vagyok én írtam az irigyes választ, a többit nem.

Nos, a válaszaid alapján igazam is volt. Ne akard már elcseszni más babavárását. Szüntess meg velük minden kaocsolatot, aztán meg van oldva a kérdésed.

Elhiszem, hogy nagyon zavar, hogy ugyan azt a nevet választották, de nehogy már mindenkinek hozzád kelljen alkalmazkodnia. Gondolom az élet más területén is így megy.

febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 A kérdező kommentje:
Jaaaa mert akkor én alkalmazkodjak hozzájuk...nem is ismersz de már jobban tudsz mindent. Neked se érdemes magyarázkodni mit miért csinálok mert csak jön egy újabb zseniális válasz
febr. 6. 23:24
 30/102 anonim ***** válasza:
80%

A név, mint az élet NAGY problémája...

Oh, my god!!!


Egyáltalán nem fontos, hogy mi lesz a gyerek neve. Ember!!! Egyáltalán szülessen meg. A szülés legyen könnyű, és probléma mentes. Legyen elég tej. A baba legyen egészséges, boldog, kiegyensúlyozott. Növekedjen megfelelően. Legyen mindene rendben. EZEK A FONTOS DOLGOK!

febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!