Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/195 anonim ***** válasza:
94%
nem szoktam,a melóm se olyan,meg alapból szégyenlős vagyok,ja és nem így neveltek.Ha nem tudom kikerülni a más előtti meztelenkedést inkább idegen,mint rokon.Mondok egy pl.-t nem figyelnek és akaratlanul is kellemetlen helyzetbe tudják pl a nagymamák hozni a gyereket,nálunk az unoka öcsém 12 évvel fiatalabb,mint én és sokáig marha kicsi is volt a korához képest,de már picin is szégyenlős volt,a mamám meg rávette 10 éves korában a sárcot,hogy hagy mossa meg a haját,a lényeg,hogy látta meztelenül és elszólta magát az akkor még kissrác előtt és mielőttünk,hogy már rég látott ilyen kisgyereket,meg milyen kis pici van neki,ennivaló ilyesmik,nem bántani akarta,de olyan volt mint egy 8 éves és hát nagyon ciki volt,szegény úgy éget,kisébb szintén volt zavarba hozta a srácot akor meg az anya,ő meg azt szólta el,hogy már 14 és még csak most pelyhesedik.Nálam meg anyu égetett le,mert elmondta a nagybátyámnák,11 éves koromba,hogy megjött,meg pár kollága nőjének és nem figyelnek a felnőttek mert elég ciki amikor gratulálnak hozzá.Egyébként már rég nem olyanok a rokoni kapcsolatok,mint régen,akkoriban gyakori volt,hogy a testvérek közösen a párjukkal,gyerekekkel,esetleg nagyszülőkkel elmentek a szabadstrandokra,most inkább sok helyen az egymás fúrása,és a anyagi,lelki,érzelmi kisemmizés van az egyik fél javára,de ez már egy más téma.Mindenki más,amig ezzel nem árt és nem illetlen addig nincs ezzel gond.
2010. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/195 anonim ***** válasza:
94%
én se szoktam,nem olyan közegben mozgok,a szabad strandot kedvelem inkább,az előttem lévő hozzászólókhoz,hát igen engem is hozztak már gyerekként kínos helyzetbe ilyen kifecsegéssel és a nudizmus meg teljesen más,az egy külön kategória,ott a strandon az furcsa,aki ruhát hord,ezért is van külön strandjuk.Sajna a családi kapcsolatokkal is egyet kell értenem.
2010. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/195 anonim ***** válasza:
94%
Nem,elég zavarba lennék,mindig fülkében öltözöm
2010. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/195 A kérdező kommentje:

Olyan nyitott zuhanyzót is használtam már, ahol nincs is se válaszfal, se függöny és még a cuccot se lehet bevinni, csak letenni valahová, hogy ne ázzon el. S mivel csak rajtam volt fürdőruha, így pironkodva levettem inkább, de aztán senki nem foglalkozott velem, ahogy a fal felé fordultam.


Az már annál inkább zavart látványilag, amikor a zuhanyzóból pár szétgyúrt tenyénszbika úgy mentek át az öltözőbe, hogy be se csavarták magukat semmibe, a holott kisfiúk is voltak ott. Oké, hogy ez az élet része, hogy látniuk kell felnőtteket is, de nem tartottam helyénvalónak az adott esetben.

2010. márc. 29. 00:50
 55/195 anonim ***** válasza:
97%
Én egyenesen imádok úgy zuhanyozni, ha megláthatnak meztelenül.
2010. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/195 anonim ***** válasza:
32%
Nem,én ritkán megyek úsziba és fürdőgatyástul tusolok,mert ott nem fürdök,csak a klóros vízest mosom le magamról.Már kisgyerekként se mászkáltam senki előtt meztelenül,mert rosszul éreztem magam.Nem értem ez mért baj,mindenki had döntse el maga.A kigyúrt pasik meg azért mászkálnak sokszor mert azt hiszik hű de királyok,de szerintem is egy törölközött azért oda lehet kötni.Egyébként nem is tartom annyira jó dolognak az ilyen tömeg tusolokat nem egyszer sikerült már lábgombát összeszednem,meg nem is tudok úgy zuhanyozni,mintha otthon lennék.Az ha valaki bámul mert gatyába vagyok hát had nézzen kit érdekel,az sokkal jobban zavarna ha olyat csinálnék mások kedvéért ami szégyenérzetet vállt ki belőlem.Sok véleményt olvastam itt,de szerintem senki ne szóljunk le,mert sokan támadtak itt másokat mert szégyenlősek,inkább azok legyenek,mint nyilvános helyen mutogassák magukat,mit bántja ez őket.És itt kifejteném nem így neveltek,pici korom óta ilyen vagyok, a tesóm meg pl. pont az ellentétem volt.Ezt nálam elfogadták és tiszteletben tartották.
2010. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/195 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartom jó ötletnek,amikor kigyúrt pasik mászkálnak pucéron,mert amit írták hogy kisgyerekek is voltak,szóval az a lényeg hogy nagyon sok fiatal fiú,gyerek eleve gátlásos és félnek,mert nem olyan ütemben fejlődik sok,mint társaik,ezzel a témával sokan írtak már be,szóval a lényeg,ilyenkor attól tartanak,hogy velük valami gond van,mért olyan kicsi nekik,mért nem nő,mért nincs szőrük stb.És ez ahogy olvastam sok akár 16 évest is érint,mert egyre lassabban fejlődik egy részük.Meg sok elkenődik mert ő nem nő olyan magasra,nem olyanok a genetikai adottságai.Meg eleve ha letusolta magát,tök mindegy hogy hogyan is nézett ki,azért egy törölközöt oda lehet kötni.
2010. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/195 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez az egész. Az ember természetes állapota a meztelenség. Nem értem, hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Én legszívesebben az utcára is kimennék meztelenül, ha nem büntetnének meg érte, de sajnos túl prűd ehhez a társadalom.
2010. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/195 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg nem hülyeség,nem vagyunk ősemberek,egyébként ők is eltakarták a nemiszervűket hogy ne zavarja őket és ha egyéb őslakosokat veszük azért ott is viselnek némi ruhát.Valaki szeret meztelenkedni,valaki nem.Mindenki maga had döntse el,hogy mi jó neki.Egyébként ha te szeretsz meztelekedni,járj nudi strandra ott senki sem gátolhat,ezt nem rosszindulatból mondom.Kellenek szabályok,ezért van mindkét tábornak strandolási hely kialakítva,hogy ne sértsük meg egymást.
2010. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/195 anonim ***** válasza:
32%
Nem,irodai munkát végzek,koleszos nem voltam és a szabad srtandot kedvelem inkább.De gátlásos vagyok,már ezért se.Egyébként csaj vagyok,és szerintem a lányok szégyenlősebbek.Egyébként én nem mennék tusolni főleg akkor mások előtt ha csupa szép lány lenne,mert bíztos hogy pár napig komoly kisebbésgi komplexusom lenne.Még gyerekként egyetlen egyszer mentem úsziba zuhanyozni az egyik barátnőmmel mentünk én már neki vetköztem és hirtelen két anya belépet és hozták magukkal a 7-8 éves fiaikat én meg úgy 12 lehettem,baromi ciki volt,a barátnőm gyorsan dobta a törölközött,szóval a hátsomon kívül semmit nem láthattak,de marha kellemetlen volt,a 2 gyerek tökre bámult minket,gyorsan ki is húztunk a öltözőből,nem értem mért nem a családi öltözöt választották.Volt még egy nagyon rossz élményen,szintén ezen a strandon,akkor csak átöltözni akartunk és bementünk az öltözőbe és már megint egy egész család volt ott,apuka jó nagy logos golyókkal,én még akkora golyót nem láttam azóta se és tök nyugodttan sétafikált fel-alá meztelenül,meg a már szerintem 15 éves körüli fia is,mi meg nem tudtunk átöltözni,meg alíg mertünk kimenni.Szóval azért az ilyeneket sem értem,ha van családi öltöző mért nem használják,mit keresnek a nőibe.Mondjuk anyukát sem kellett félteni az is tette-vette ott magát,másokat is nagyon zavartak,meg olyan furcsán bámulták az embereket,mindenki azonnal törölközött rántott elő,szóval némi vicc is volt benne.
2010. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!