Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/195 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok ezzel mint az előttem szóló! Egyáltalán nem zavar sem ismerősök előtt,sem idegenek előtt.
2010. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/195 anonim ***** válasza:
80%
kérdező: az még nem jutott eszedbe, hogy ők is ugyanúgy magukkal vannak elfoglalva, mint te, és nem bámulnak téged?
2010. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/195 anonim ***** válasza:
9%
Engem zavar mer nem szoktam meztelenkedni és szinte elbujdosok ha ien van.
2010. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/195 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted ki a faszt érdekel a te faszod?

Én nem szégyelem. Mindenkinek ugyanolyan vagy egy kicsit nagyobb,kissebb.

2010. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/195 anonim ***** válasza:
94%

Az előző vagyok. Ha neked az ciki akkor nézd meg ezt.

[link]

2010. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/195 anonim ***** válasza:
94%
2010. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/195 anonim ***** válasza:
5%
16:38 Én lány vagyok és engem ez a videó nem tud meghatni.
2010. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/195 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Bárhol, bárki előtt levetkőzöm, ha annak van funkciója. Uszodában, orvosnál, masszőrnél, triatlonversenyen, ha át kell öltözni a számok között. Az emberi test a világ legtermészetesebb dolga, nem hiszem, hogy bárkinek bármi szégyellnivalója lenne rajta.
2010. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/195 anonim válasza:
100%
Szoktam hát! Simán öltözöm át az uszodába is és az sem zavar ha a helyiség koedukált, miért zavarna egy közös zuhanyzóban ha azonos neműekkel zuhanyzok együtt.
2010. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/195 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába sem mindenki zuhanyozik,nézd én nem szoktam,még itthon sem mutatkozom a szüleim előtt,ez már kiskorom óta így van,nem így neveltek,de elfogadták hogy nekem rossz érzésem van ettől.Mindenki más,és mindent meg lehet oldani.Néhol van külön öltöző,vagy ha átveszed a gatyád és hosszabb poló van rajtad az is takarja a lényeget,ahol meg nincs zuhanynál pl koleszba függöny van elválasztó fal,elmegyek a leghátsóba.Meg lehet oldani.Senkit sem kell semmire kényszeríteni,ha szégyenlős megoldja,ha nem akkor meg mindegy.
2010. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!