Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/195 anonim ***** válasza:
35%

01:46 sajnos nincs mit tenni, a körülmetélés után amikor valakinek ronda lesz, a legtöbb esetben nem lehet tenni semmit már, főleg nem műtéttel... ez van... megelőzni kell az ilyet és nem szabad körülmetélést választani, mert az barbárság

Nekem sajnos nincs mit tenni, több orvos is látta, gondolhatod, hogy nem otthon vártam, hogy majd kellemes tapintásúvá váljon a makk és magától eltűnjenek a foltok stb

2010. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/195 anonim ***** válasza:
95%
A körülmetélt kollégának csak annyit mondok, hogy láttam már nudista strandon nőt, akinek feltűnő műtéti heg volt a mellén, meg férfit, akinek olyan nagy lecsüngő hasa és olyan kis pénisze volt, hogy a hasa eltakarta a péniszét, és egyik sem zavartatta magát ezektől a hibáktól. Valószínűleg strandolni akartak, nem véleményeket gyűjteni, és ezért nem szégyellősködtek.
2010. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/195 anonim ***** válasza:
91%

Igen szoktam.

Nem rossz levetkőzni senki előtt sem.

Az amerikai filmek nem jó példák, mert amerikában egy homokos miniszter épp most inzultált egy másik szenátort az edzőterem zuhanyzójában. És ez már túlmegy a normálisság határán.

A meztelenség teljesen természetes dolog, de egymás nemi szervének piszkálása már egyáltalán nem.

2010. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/195 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire nem szoktam,mert vannak már külön öltözök,ha meg nincs rá mód,akkor is megoldom,úgy fordulok,hogy sok mindent nem látni belőlem,a nudista strand meg megint más téma,meg a suli is,nem is olyan a legtöbb helyen a felszereltség és a higénia,kívétel ha koleszról beszélünk.Mindkét nézetet elfogadom.Egyébként aki nudi hívő azt többnyire úgy sem zavar semmi,ami a meztelenkedéssek kapcs.os.Engem más nem zavar,ha pucér,talán először zavarba jövök,de én nem mutatkozok így.A nudi meg a stardon való átöltözés 2 kölön téma.
2010. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/195 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hogy szoktam, de imádok úgy zuhanyozni, hogyha tudom, hogy láthanak mások is. Különösen ha nők.
2010. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/195 anonim ***** válasza:
91%
nem igazán szoktam,de szerintam az előző válaszolóknak csak annyi,nem kell senkit sem vádolni a gyerek neveléssel kapcsolatban,(egyébként ők alappból (és a tinik is szégyenlősebbek,)életkori sajátosság,azért mert más véleményen van.Persze vannak kivételes helyzetek,amikor nem oldható meg az átöltözés.A kérdést feltevő srácot megértem,ha valaki bármiben is eltér kicsit az átlagtól általában szégyenlősebb(nem úgy fejlődik pl gyerekeknél,lehet ez korai v. késői érettség v körülmetélés ami nálunk szokatlan stb.)Egyébként valki ettől függetlenül szégyenlősebb,akár úgy is hogy tök szép,esztétikus,ez nem nevelés kérdése.Szóval nincsen veled gond.
2010. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/195 anonim ***** válasza:
8%
Nem. én mindíg felöltözve zuhanyozok, mert úgy egyúttal a ruhamosást is megoldom.
2010. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/195 anonim ***** válasza:
91%
Nem,ha úsziba megyek akkor gatyástúl szoktam gyors zuhanyt csinálni és otthon meg rendesen lefürdök,furán néznének rám ha az összes kence-ficét vinném magammal strandra és neki állnék egy normális nagy fürdéshez,meg különben se szeretem,ha ilyenkor lát valaki,nekem ez intim dolog.Suli az meg kivolt zárva,tök lepusztult,csupa egymást szivató gyerekkel,koleszos nem voltam.Ha meg fürdök az legalább félóráig szeretem csinálni,egyedül,közönség nélkül szóval munkahely is kizárva.Egyébként amerikába sem mindenki zuhanyozik a suliba és ott is kicikizik,ha az átlagtól eltér pl. fejlettlen még,vagy duci.
2010. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/195 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán zuhanyzok mások előtt.Nekem ismerős előtt cikibb lenne,mert sokszor szemetebbek,meg nem örülnék,ha nagymama,papa,esetleg nagynénik,bátyik láttnának meg,az cikibb,mint valami idegen
2010. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/195 anonim ***** válasza:
100%
16:40: a naturista közösségek annyira toleránsak, hogy belőlük nem lehet kiindulni, senki nem egy naturista helyen lesz fóbiás, hanem egyéb öltözőben, osztálytársak között, vagy egyéb helyen, a naturisták tényleg mindent tolerálnak.
2010. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!