Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másoknak mi a véleménye a...

Másoknak mi a véleménye a "saját immunrendszeremben bízom" érvről?

Figyelt kérdés
Szerintem kissé abszurd.

2021. nov. 14. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Zavar, mert olyan, mint aki nem köti be magát, bízik a vezetési képességeiben
Nem zavar, mert egyetértek vele
Nem zavar, azzal érvel, amivel akar
Az autoimmun betegek is bíztak benne, mielőtt a saját szervezetüket is támadni kezdte
Zavar egyéb okból
32 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen egészséges gondolkodásmódra vall bízni a saját immunrendszeredben. Miért mit kéne csinálni? Rettegni?
2021. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy alapvetően az immunrendszer alapvetően jól működik (ha karban van tartva, NEM ERŐSÍTVE mert olyan nincsen), de vannak olyan dolgok amikkel szemben nem elégséges a védelem.
2021. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
51%
Nevetségesnek tartom, mert az oltás is az immunrendszerre épít..
2021. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg abszurd hogy mások hülyének nézésével töltöd az időd- Puszi: egy oltott.
2021. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
43%

A saját immunrendszeremben? :D


"Egészséges" felnőtt nő vagyok, még a 30-at sem töltöttem be. Semmi aggályos betegségem sincs, ami megrövidítené az életemet. Se túl sovány nem vagyok, se nem dagadt, se magas vérnyomásos, se nem alacsony.

De sajnos minden nyáron egyszer 40 fokban képes vagyok annyira megfázni, hogy utána 2 hónapig köhögük, fulladok. Tavaly nyáron mondjuk épp nem, de előtte 3 nyáron egyfolytában. Az évi 1x megbetegedésen kívül soha semmi bajom sincs, egészséges vagyok.

Na most ha én covidos lennék, szerintem tuti kórházba kerülnék, vagy rosszabb. Nem hiszem, hogy megérdemlem a halált, csak attól, mert az immunrendszerem xar. Mert hogy akik ezt mondják, azok azt is, hogy "a gyengék elhullanak". :D Lol, mondd ezt akkor a 2 éves gyerekemnek, hogy az anyja gyenge volt, meg a családomnak.

Vagy a szomszédomban élt házaspárnak, akik az 50-et sem töltötték be. Mindketten meghaltak.

2021. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
79%
Tekintve, hogy az oltás is az immunrendszer válaszreakciójára épít - azaz pont nem az oltás véd meg, hanem az immunrendszer kezd el dolgozni a beoltott idegen anyag ellenében - lehet, hogy abszurd számodra az érv, de hidd el, hogy addig jó, amíg ez így van...
2021. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
79%

ui. aki azt mondja, hogy "csak az oltás véd", az hazudik...

Ugyanolyan hazugság, mint a mindenféle csodaszerek fogyókúrákra, mert ugye máshogy nem is lehet fogyni..csakis azoktól...

A természetes lefolyás smafu...

2021. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
63%
Már megint itt vagy?
2021. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
87%

8

Semmi abszurd nincs ebben. Az ő szervezete oltással együtt sem volt kéeps antitesteket gyártani, oltás nélkül is elment volna, de ő azért megtette, amit tudott.

A te immundenredszered meg simán legyőzi éles bevetésen is. Nem látom, mi olyan abszurd ezen. Minden ember más. :) Ő sem érdemelte meg a halált, ha beoltatta magát, ha nem.

2021. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, egy hét múlva temetjük a nagybátyámat. Oltott volt, Covid vitte el 53 évesen. Erre mit mondasz?
2021. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!