Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másoknak mi a véleménye a...

Másoknak mi a véleménye a "saját immunrendszeremben bízom" érvről?

Figyelt kérdés
Szerintem kissé abszurd.

2021. nov. 14. 13:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
94%
"Na jó, megyek vissza edzeni, kizökkentem" - na gondolom, milyen minőségi edzés lehet, ha közben a telefonod nyomkodod, sőt, a gyakorikérdéseket... Gondolom ennyire teheted bele a munkát az élet többi területén is.
2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
92%
"Másoknak mi a véleménye" kérdés után ha valaki leírja a saját véleményét, arrogáns leszel, és mindenáron bizonyítani akarod, hogy csak neked lehet igazad :D
2021. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 A kérdező kommentje:

51


Nem tudom, miért böki a csőrödet, hogy súlyzózás után, guggolás előtt idenéztem, mert felmérgeltetek és érdekelt. Amúgy mivel te nem szoktál edzeni, megsúgom, szokott lenni pihenés a gyakorlatok közben.


Azt is megsúgom, hogy eléggé sokat elértem magamhoz képest edzés terén is, de az IT-ban karrier terén is jól haladok, a második diplomámmal is jól haladok, de azért köszönöm a személyeskedést.


------------------


Csak van 6 jelölés az első opcióra még ebben a kategóriában is és van válasz az utolsóra is.

Már csak hangosnak kellene lenniük a tudománypártiaknak is, akkor legyőznénk a járványt.

2021. nov. 14. 20:17
 54/127 A kérdező kommentje:
A 20, 30, 37 és 49. válaszok egyébként akkora baromságok és még veszélyesek is, hogy nem lehet nem arrogánsnak lenni.
2021. nov. 14. 20:28
 55/127 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom, te észlény :D Heti 12x1,5 óra edzésem van, hogyne tudnám mi zajlik olyankor. És elárulom, mikor pihenő van, akkor inni szoktam/szoktunk, és kiértékeljük magunkban gyorsan, ami eddig történt, és fejben felkészülünk a következő feladatra. Egyáltalán nem is gondolunk semmi másra, csak arra koncentrálunk, ami ott történik az edzésen, így megfelelő fejlődés. Az, hogy ennyire nem ott fejben edzésen, hogy nem egy nagyobb életbeli probléma veszi el a figyelmed, hanem a GYAKORIKÉRDÉSEK, és emiatt képes vagy elővenni a telefont, felmenni az oldalra, végigolvasni az új kommenteket, válaszolni rájuk (nem is röviden)... Ez mininum 4-5 perc, ami egy rendes súlyzós edzésbe rohadtul nem fér bele sem biológiai, sem edzéselméleti szempontból, és természetesen az edzés alatt lévő személy szempontjából sem. De még ha ennyi is lenne a tervezett pihenés (ad1 mert kezdő vagy, ad2 mert annyira profi), akkor sem a telefont nyomkodja a ember.

Figyelj, ez a diplomás szöveg nagyon nem hat meg. Én is a diplomáért tanulok jelenleg, és nálunk is, és más egyetemeken is látom, milyen emberek vannak. Nem kell hasra esni attól, hogy valaki egyetemre jár, van aki olvasni sem tud szinte, hát még helyesen írni, a kötelező minimum meg 280 pont :D Azért mert valaki egyetemista, még lehet h*lye az élethez.

A személyeskedéshez pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy te kommentjeid konkrétan csak abból állnak, de nem baj. És legközelebb próbálj meg nem beleokoskodni tudatlanul abba, amihez nem értesz. Én sem kezdelek el kioktatni téged az IT világában, ha közöm nincs hozzá ;)

2021. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet nem arrogánsnak lenni? Édesem, az csak rajtad múlik, hogy hogyan reagálsz egy dologra, és hidd el, nem csak arrogánsan lehet...
2021. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy más véleménye miatt (vagy nevezzük inkább világlátásnak, világnézetnek) képes vagy így felcseszni magad, akkor meg is érdemled. Mert hát ugye csak az lehet a jó, amit te kántálsz, mindenki más hazudik, hülyeségeket beszél, mindenki más idiót@.

Ja igen, és még a szakképzettséged sem jelent semmit ebben a témában, tehát magyarul pont ugyanannyi jogod van másképp látni a dolgokat, mint az összes többi embernek. Az pedig, ha egy olyan választ sem tudsz elfogadni, amiben azért már látszik, hogy van valamilyen magasabb háttértudás (30-as válasz), hát ne is haragudj...

2021. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 A kérdező kommentje:

Nagygépen írtam a választ, ott gyorsabb és nem írtam hosszút akkor.

Jó, lehet, hogy nem 100%-ot ér, hanem csak 80%-ot, de én egyébként szeretek elgondolkozni közben. Én imádok elgondolkozni azon, ami éppen érdekel és KELL az idő (elég sok is), amikor végre semmire se kell koncentrálnom. Ez van.

[Az más kérdés, hogy szerintem a sportnak akkor van értelme, ha az ember elmegy valakihez, aki szakember és az ő iránymutatása alapján csinálja. Remélem, diplomázás után lesz erre lehetőségem, jelenleg sokszor az van, hogy örülök, hogy odamegyek a nappali közepére és gyors bemelegítés utána nyomom is, de a stepperezés meg bizonyos, nem földön heverős dolgok nagyon sokszor úgy mennek, hogy a tananyagot nézem videón közben. Legalább az izmok ne teljesen sorvadjanak, a szív, tüdő is kapjon valami jót, amúgy jól esik és magamhoz képest jobban bírom.]


Ettől függetlenül NEM KÉREK KIOKTATÁST a sportolási szokásaimra vonatkozóan. Ha majd kérek, kiírok róla egy kérdést (bár inkább csinálom, ahogy tudom és ha csoda folytán lesz időm huzamosabban, akkor személyi edző).


Pont én vagyok, aki az orvosokban bízik és -mostmár- igyekszem azt csinálni, amit mondanak. Még a vitamintablettákra is rákérdeztem egy orvosnál, nem akartam csak úgy magamtól szedni vagy nem szedni. Nem tudom, mi az, amibe pont én szólok bele.

Nekem az meredek, ha valaki szerint étrenddel gyógyíthatók az autoimmun betegségek vagy ha valaki (COVID-)oltás-ellenes. Én ezt érzem más szakmájába való beleszólásnak.

2021. nov. 14. 20:45
 59/127 A kérdező kommentje:

A 30-as választ írónak már mióta van "magasabb szaktudása"? Amúgy még mindig úgy tudom, hogy a máj az, ami méregtelenít.

Ráadásul a válaszoló minősíti az orvosokat.


Azt hiszem, előbb személyeskedtek velem, minthogy én felmérgeltem volna magam.



Én félek az immunrendszertől, amire minden okom IS megvan és nem szeretek arra gondolni, hogy van. Ettől függetlenül érdekelne, hogy mi az, amit tényleg rosszul gondolok, akár csak 2-3-at, de csak és kizárólag tudománypárti emberektől.


Ahogy a fent említett étrend is érdekel továbbra is.

2021. nov. 14. 21:40
 60/127 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nálad beragadt a lemez. Szólj, ha sikerült túllépned ezeken a dolgokon :)
2021. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!