Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másoknak mi a véleménye a...

Másoknak mi a véleménye a "saját immunrendszeremben bízom" érvről?

Figyelt kérdés
Szerintem kissé abszurd.

2021. nov. 14. 13:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nem akarsz válaszolni, akkor pá.
2021. nov. 14. 21:52
 62/127 anonim ***** válasza:
95%

IT diplomával mondjuk pont annyi közöd van a témához, mint bárki másnak.

Én lassan regenerálódok, hosszú szüneteket tartok a sorozatok között, de amitmte itt leírtál, azalatt még én is végzek egy teljes gyakorlatatsorral :))

2021. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 A kérdező kommentje:

62


Én legalább nem mondok ellent az orvosoknak.

2021. nov. 14. 22:23
 64/127 A kérdező kommentje:

Visszanéztem, kettőt írtam közben, az egyik rövid nagyon. De úristen, mindmeghalunk, hogy a hátizom és a hasizom gyakorlatok között eltelt mondjuk kettő perc. Remélem, hogy te is érzed, hogy ez felesleges kötözködés. Ez is volt az utolsó reakcióm ebben a témában.


Te voltál az autoimmun betegség ellen étrend válaszoló?

Ugyanennyi pipás, más módszerem nincs a megkülönböztetésre.


Személyeskedés helyett miért nem válaszolsz?


Például mi hülyeség abban, amit írtam? 2-3-at kérek csak.

2021. nov. 14. 22:45
 65/127 A kérdező kommentje:
Sokakat megnyugtat, ha úgy érezhetik, hogy ők sérthetetlenek - de ez nem így van!
2021. nov. 14. 23:14
 66/127 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb még azt mondtad, hogy guggolás előtt írtad, most meg azt, hogy hasizom... :D

Egyébként ha nem kötözködésnek néznél minden kommentet, akár tanulhatnál is, de te akkor is buta maradsz ha ingyen dugják az orrod elé a "tananyagot".

Egyébként szerintem legalább 3-an vagyunk, akivel beszélsz. Nyilván én csak a sajátjaimat tudom, de úgy tűnik van még két másik minimum.

Az a baj tudod, hogy gond nélkül fel tudnék hozni 2-3 dolgot, de felesleges, mert hiába támasztom alá, te azt hülyeségnek fogod venni, mert eltér a te nézeteidtől, vagy rosszabb esetben te nem úgy tudod, pedig soha nem is voltál tanult a szakterületen. Így meg minek írjam le?? Majd leírom/elmondom olyan embernek, aki tovább lát az orránál, és érdekli is az, amit én adok át (szak)tudást.

2021. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 A kérdező kommentje:

"Az előbb még azt mondtad, hogy guggolás előtt írtad, most meg azt, hogy hasizom... :D "


2 komment volt, nem zárja ki. De jó, akkor főzés közben, amikor épp nem kellett kavarni az ételt.


Te is 3,5 pipás vagy, mint aki sokat sportol, vagy épp te vagy az, nem tudom. :)


Szakmabeli vagy? Ha orvos vagy vagy annak tanulsz, akkor érdekel és abban az esetben nem leszek ideges. Akkor tuti nem a vakcina és a gyógyszerek ellen beszélsz majd és azzal egyetértek.



Visszaolvastam, fentebb azért tudtam leírni néhány válasz számát. Én őszintén semmit se látok, amiből tanulni lehetne...

2021. nov. 14. 23:32
 68/127 anonim ***** válasza:
94%

#63: "Én legalább nem mondok ellent az orvosoknak"


Melyiknek? :))


Egyébként fiatalon én is azt hittem, ha valakinek van végzettsége, és a szakmájában dolgozik, akkor biztos ért hozzá.

Aztán már gimi és egyetem alatt diákmunkán kezdtem megtapasztalni a valóságot, dolgoztam építőiparban, gyárban, vendéglátásban is.

Aztán már diploma előtt elhelyezkettem a leendő szakmámban, azóta többször váltottam, rengeteg diplomás és nem diplomás emberrel beszéltem, láttam hogy dolgoznak.

Az orvosokat is láttam, és tapasztaltam, hogy dolgoznak. Az a szomorú igazság, hogy az orvosok közt pont olyan arányban vannak lelkiismeretes értelmes, folyton tanuló emberek, vannak akik csak elvégzik a minimumot, és vannak sokan kókler szar emberek, akik csak a pillanatnyi érdek mentén cselekszenek, mint bármelyik másik szakmában.

Nagymamámat 1x félrekezelték, szívműtét lett belőle, rá 20 évre megint félrekezelték, káliummérgezésben meghalt.

Nekem szimpla mákom volt, hogy egy idős orvosnak feltűnt hogy tán májgyulladásom van (a sajátomnak nem volt gyanús a 2 hét magas láz és a sárgaság)

Csak mondom, hogy most ugyanazok a háziorvosok oltanak nagy hévvel, akik 10 éve náthára (ami vírus) antibiotikumot írtak fel, mert a 25 éves orvoslátogatótól az után kapták a külföldi "konferencia" nyaralásokat, és a csúszópénzt.

Miután kiborult az antibiotikum bili néhány renitens "antibiotikumszkeptikus" orvosnak és kutatónak hála, már "csak" brutál gyulladásgátlót osztogatnak, mint a cukrot.

Ma épp terhes nőkbe fehérjeszintézisbe belenyúló mRNS vakcinát nyomnak úgy, hogy fogalmuk nincs (konkrétan nem is lehet) annak a hatásáról.

2021. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 A kérdező kommentje:

Mondjuk magam sem tudom, minek vitatkozom olyanokkal, akik így beszélnek az orvosokról, gyógyszerekről. Az én családomban az orvosokban és a gyógyszerekben való hit alap és ezek sokak életét hosszabbították már meg akár évtizedekkel.


Én vagyok, aki elvileg az orránál nem lát tovább, DE rám bezzeg lehet jelzőket aggatni azért, mert voltaképp a tudományban hiszek. Engem le lehet hurrogni, hogy nem értek hozzá, holott ti se, de én legalább hiszek a tudománynak.

2021. nov. 15. 08:42
 70/127 A kérdező kommentje:

68


Akkor ha nem jó az orvos, keresni kell másikat, de nem öngyógyítani, mert az életveszélyes. A gyógyszerek önszántunkból való elhagyása is.

Mint írtam, bőven látok olyanokat, életmódbeli tippeket is adnak.


Nekem van a baráti körömben 2 hónapos kisbabás pár, ahol bizony az anyuka még terhesen kapott Pfizert.

2021. nov. 15. 08:47
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!