Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes gyógyszert szedni...

Érdemes gyógyszert szedni pánikbetegségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kezdődtek nálam a rohamok,szerencsére valamennyire tudtam kezelni őket idővel. A szokásos légszomj,szédülés,magas pulzus..., mostanság viszont a szívem körül érzek fájdalmat,illetve zsibbadást akár órákig. Kardiológusnál régebben voltam, de ott azt mondták, hogy semmi bajom. Az utóbbi hetekben újra előjött a pánikroham, napi szinten. Nem érzem magam depressziósnak, nem is stresszelek különösebben semmin, viszont úgy érzem most már ideje lesz elmennem pszichiáterhez, mert nem tudok ezzel együtt élni. Arra gondoltam talán antidepresszáns gyógyszerek segíthetnek, bár nagyon is gyógyszer ellenes vagyok.

Mit csináljak szerintetek? Van más alternatíva?



ápr. 7. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
0%
Az aki okosabbnak hiszi magát egy orvosnál az meg is érdemli hogy szenvedjen 😂
ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor mélyen együttérzek azokkal akik ettől szenvednek, magam is tapasztaltam. És ha egyáltalán nem tartja valaki lehetségesnek hogy csak jelen legyen a tüneteknek, és megfigyelője legyen akkor döntsön a megérzése alapján, de ha a gyógyszer sem használ, ne ijedjen meg, vegye a kezébe a dolgokat, nekünk embereknek nagy mumusunk a félelem, de a tudatosítás segít rajtunk.
ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
48%

Nem ezzel van a probléma hanem a tudatlansággal, hogy sok buta konteós itt be akarja beszélni a többinek hogy a gyógyszer egy méreg és csak betegebbé tesz meg ilyen baromságokat

Bizonytlaan emberek miattuk szenvednek többet mert nem mernek dönteni

Nekem elhihetitek hogy aki évtizedekig tanulja azt hogy hogyan segíthet egy ilyen betegségben szenvedők embernek ő a legjobbat fogja tanácsolni

ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk ez nem konteo amit írtam, hanem saját tapasztalat, tehát nem igazán a gyógyszer ellen beszéltem, hanem a pánik természetes tudatosítási kezelésén. Az egyébkent nem konteo hogy az antidepresszánsok depressziót okoznak, egy ismerősöm felakasztotta magát depressziótól szenvedett, sok ilyen van. Az sem konteo hogy a pszichiáterek gyógyszerfelíró alkalmazottak, és hogy a gyógyszeripar annál szegényebb, minél kevesebb gyógyszer fogy, és hogy mennyire gátlástalanok az sem konteo ha nyitott szemekkel és fülekkel jársz. A pánik a szervezet figyelemfelhívása arra hogy rendeznünk kell magunkban a félelemhez kapcsolódó viszonyunkat, nem pedig arra hogy leszedáljuk magunkat.
ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom akkor a statisztikák amik azt mutatják hogy a gyógyszer segít a mentális betegségeken az is konteo? Az én tapasztalatom illetve az összes emberé akivel a pszichiátrián találkoztam mind lefizetett vélemények voltak?

Azt állítod hogy az orvosok azért töltik tanulással az egész életüket szó szerint hogy aztán eltitkolják előled a gyógyulást?

ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
40%
Azt állítod hogy az orvosok azért teszik fel az egész életüket a gyógyításra hogy utána ne gyógyítsanak meg? Ráadásul az összes? Egyetlen egy becsületes sincs köztük?
ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
46%
a pánikbetegségnek semmi köze a megőrüléshez.
ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
#25 #26 Ez már kicsit gyerekes, tégy ahogy jónak látod.
ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted gyerekes az ha valaki az orvosoknak hisz és nem a netes embereknek akiknek általában 8 osztálya sincs?
ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!