Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes gyógyszert szedni...

Érdemes gyógyszert szedni pánikbetegségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kezdődtek nálam a rohamok,szerencsére valamennyire tudtam kezelni őket idővel. A szokásos légszomj,szédülés,magas pulzus..., mostanság viszont a szívem körül érzek fájdalmat,illetve zsibbadást akár órákig. Kardiológusnál régebben voltam, de ott azt mondták, hogy semmi bajom. Az utóbbi hetekben újra előjött a pánikroham, napi szinten. Nem érzem magam depressziósnak, nem is stresszelek különösebben semmin, viszont úgy érzem most már ideje lesz elmennem pszichiáterhez, mert nem tudok ezzel együtt élni. Arra gondoltam talán antidepresszáns gyógyszerek segíthetnek, bár nagyon is gyógyszer ellenes vagyok.

Mit csináljak szerintetek? Van más alternatíva?



ápr. 7. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
6%
Az orvosok akkor szerinted azért tanulnak egész életükben hogy átverjenek? 😂😂😂😂😂 És köztük egyetlen egy sincs aki mer szólni hogy itt valami nem stimmel?
ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
De, mer szólni sok. Szól is. Viszont én azt tartom mindenkinek szabad akarata van, és ezt tiszteletben tartom, és azt kívánom más is tegyen így. Annak is oka van miért tudok meg egy új információt, és annak is hogyan hat az rám, vagy hogy reagálok arra. Nekem van egy meggyőződésszerű gondolatmenetem, de ez az én igazságom, nem másé. Mind felnőtt emberek vagyunk, szabadok, és úgy reagálunk dolgokra belül, kivül, ahogy akarunk, ez a szabad döntés, és egyúttal a felelősség felvállalása. Én ebben hiszek.
ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
Nem szól senki, az összes orvos elismeri hogy a gyógyszerek segítenek
ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Mondod te, nézz körül is kicsit.
ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
6%

Ismerek orvosokat sajnos elég sokat

Soha egyetlen gyógyszer ellenesről nem is hallottam mivel ez egy baromság

A betegségeket gyógyszerekkel lehet gyógyítani

ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
Rendben, van olyan gyógyszer ami hozzá kell tartzozzon az énedhez, mert annyira hiszed, hogy muszáj hogy már a placebo hatás igazol vissza, ez esetben helyesen cselekszel, és igazad van. Nincs sok tapasztalatom különböző betegségekben, és itt én csak a pánikkal kapcsolatban írok. A pánik engem 4-szer ért életemben és a legrosszabb dolog amit el tudok "képzelni", egy kivégzés sem lehet rosszabb. De feltűnt valami, miután megtudtam az első alkalom után hogy a testi tüneteken kívül a képzelőerőm játszik velem. Szóval beleélem magam egy olyan félelembe aminek nincs tárgya, na ez fogott meg nagyon de nagyon. Hogy üres a kimenetele, és attól félek ami eleve jelen van, vagyis amitől félek azt épp tapasztalom, vagyis ennyi az egész, nincs más. Nem tudom hogy mondjam másképp, mert elhiszem hogy a gyógyszert látod csak kiútnak.
ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
12%
Azt írod csak placebóból tud hatni egy gyógyszer? 😂 Akkor ezt magyarázd meg egy cukorbetegnek hogy.az inzulin csak plafebo nem kell az neki 😂
ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
90%
Itt még mindig pánikról van szó, nem jelentettem törlésre a nem idevágó kommentjeidet, mert ezt amúgy is látja mindenki, akit a téma érdekel hogy melyik komment próbál kivezetni az adott témából vagy manipulálni. Mivel feltűnt a szmájliaid közepette hogy mindig az ellentmondás a cél, másképp mondva trollkodás, így ezek után a pánik témában sem nagyon vagy komolyanvehető.
ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
Viszont lehetőséget adtál, fel nem tett kérdések megválaszolására, ezt azok érdekében akik idetévedtek, és ez segített valamiben, csak olvasás révén, így megköszönjük a részvételed, és egyúttal lehetőséget kapsz egy ártatlan érdeklődő kérdésfeltevésre a pánik témában. Senki sem fog utána lepontozni.
ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
0%

Te aztán nagy manipulátor vagy

Én szépen és érthetően elmondtam hogy a gyógyszer igen is megoldás! Ha te tudomány tagadó vagy azt beszéld meg a konteósokkal ne beteg embereket verj át vele

ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!