Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes gyógyszert szedni...

Érdemes gyógyszert szedni pánikbetegségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kezdődtek nálam a rohamok,szerencsére valamennyire tudtam kezelni őket idővel. A szokásos légszomj,szédülés,magas pulzus..., mostanság viszont a szívem körül érzek fájdalmat,illetve zsibbadást akár órákig. Kardiológusnál régebben voltam, de ott azt mondták, hogy semmi bajom. Az utóbbi hetekben újra előjött a pánikroham, napi szinten. Nem érzem magam depressziósnak, nem is stresszelek különösebben semmin, viszont úgy érzem most már ideje lesz elmennem pszichiáterhez, mert nem tudok ezzel együtt élni. Arra gondoltam talán antidepresszáns gyógyszerek segíthetnek, bár nagyon is gyógyszer ellenes vagyok.

Mit csináljak szerintetek? Van más alternatíva?



ápr. 7. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
0%
Ez a csávó egy elmebeteg, össze vissza beszél de a lényeg hogy ne szedjen gyógyszert senki mert neki ez a mániája 😂
ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
91%
Látom szereted az elmebetegség témát, itt én és többek akik a pánikon túl vannak megemlítették hogy nem az antidepresszáns lesz a megoldás. Szerények maradtak, te konkrétan úgy viselkedsz mint egy elmebeteg, nem mintha az elmebetegség egy végzetes betegség lenne, csak némi összezavarodottság. A pánik az más, a pánik nem elmebetegség, vagy nem skizofrénia, ha elolvasod az eddigi hozzászólásokat, észreveheted hogy csak te ferdítesz végig, mi segítenénk, de van aki nem hagyja.
ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez alap műveltség hogy tudod mit jelent a skizofrénia főleg haa másokat vádolsz vele

Ha láttad volna más is szidott téged de ez most nem lényeg buta, beteg ember vagy ez a te életed

Viszont a kérdezőnek a legjobb esélyei akkor vannak ha gyógyszer és terápia együttes kezelésének veti alá magát, ezt a tudomány állítja nem én.... Ha tagadod akkor tudomány ellenes vagy ilyen egyszerű:)

ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 15. 20:28
 65/68 anonim ***** válasza:
43%
a marihuána sokkal jobb gyógyszer bármelyik szintetikus vacaknál. a gyógyszeripar szándékosan titkolja el.
ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Pár száz éve a Föld még lapos volt, a betegségeket démonok terjesztették, és a Nap forgott a Föld körül, és aki másként hitte, egyből leugatták hogy fújkonteó, büdöskonteó, nemszabad. Aztán mégiscsak nekik lett igazuk...



Arról nem is szólva, hogy ismerve az országok, a pénzvilág és a média vezetőit, ezt még mindig jobban el tudom képzelni róluk, mint hogy rendes becsültes jóravaló emberek, és egyetlen céljuk a lakosság életének jobbítása...

ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Nocsak :D
ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Konteóssá avanzsáltál?
ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!