Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes gyógyszert szedni...

Érdemes gyógyszert szedni pánikbetegségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kezdődtek nálam a rohamok,szerencsére valamennyire tudtam kezelni őket idővel. A szokásos légszomj,szédülés,magas pulzus..., mostanság viszont a szívem körül érzek fájdalmat,illetve zsibbadást akár órákig. Kardiológusnál régebben voltam, de ott azt mondták, hogy semmi bajom. Az utóbbi hetekben újra előjött a pánikroham, napi szinten. Nem érzem magam depressziósnak, nem is stresszelek különösebben semmin, viszont úgy érzem most már ideje lesz elmennem pszichiáterhez, mert nem tudok ezzel együtt élni. Arra gondoltam talán antidepresszáns gyógyszerek segíthetnek, bár nagyon is gyógyszer ellenes vagyok.

Mit csináljak szerintetek? Van más alternatíva?



ápr. 7. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
0%

A tudomány szerint a gyógyszer jó, egy buta, informálatlan senki szerint nem jók

Akkor ez 1-0 a tudomanynak a konteo vereségére

ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
62%

Most közben rájöttem hogy skizofrén vagy, több személyiségen keresztül próbálod igazolni magad.

Egyébként tudatában vagy annak hogy több személyiséget használsz? Ez fontos mert ha nem akkor segítségre van szükséged. Felteszem nem, és nem is okozol kárt a környezetedben, de ugye érted hogy neked is jobb lesz? Ne félj minden jó lesz.

ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
36%

Te nem csak rossz indulatú vagy hanem borzalmasan buta is, a skizofréneknek nincs több személyisége, az a disszociatív személyiségzavar... Komolyan ennyit sem tudsz és úgy akarsz másoknak tanácsot adni hogy ne szedjenek gyógyszereket? 😂

Te tényleg mentális beteg vagy aki ráadásul a gyógyszereit sem szedi

A kérdeznek nyugodt szívvel ajanlom a gyógyszereket nagyon sokat tudnak segíteni

ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:

Igen tipikus agresszivitás, beszélj még a gyógyszerekről. Mikor kaptál először? Tudsz emlékezni rá? Hogy reagáltál először amikor gyógyszereztek? Emlékezz. Már akkor is több személyiséget képviseltél? Melyik vagy te? Koncentrálj. Mióta szedálod magad, mármint az emlékeid szerint, most ideveheted az összes személyiséged emlékét.

Melyik intézmények kezelnek?

ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, csak írd szépen az orvosaid nevét, ez csak egy anonim fórum. :)
ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem sikerült felfogni hogy a skizofrénia nem okoz több személyiségét? 😂😂😂😂😂 Hogy lehet valakire ennyire buta? Legalább olvass utána a dolgoknak ha ilyeneket beszélsz
ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%
A gyógyszer ellenes konteósokokat szerintem be kéne zárni:)
ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Tehát nem kapsz kezelést?
ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

Csodálkozom hogy itt írogatsz különféle témákban, és mindig az elmebetegségnél és gyógyszerezésnél lyukadsz ki. Írsz egy kommentet és arra magad reagálsz, ez azért egy idő után szembetűnő.

Egyébként mit gondolsz, te ép elmével rendelkezel?

ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
Bocsánnat de néha át kell esnünk felismeréseken.
ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!