Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulykamájat hogy szereted...

Pulykamájat hogy szereted elkészíteni?

Figyelt kérdés
receptet tudok keresni, de tapasztalat érdekel, hogy finomabb, milyen körettel, milyen fűszereket használsz...
2020. febr. 6. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Resztelt máj, szalonnába göngyölt máj. Só, bors, majoránna. Krumplipürével, salátával.
2020. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baconbe szoktam göngyölni és úgy kisütni tepsiben. Köretnek illik hozzá pl. a rizibizi.
2020. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Én magában nem szeretem a májat ,de ha valami finom ételben van kiegészítő elemként akkor nagyon szeretem. Pulykamájjal is szoktam ezt az ételt készíteni.

[link]

2020. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyiket szeretjük: resztelt májként, fő fűszere a bors és a majoranna. Sózni csak akkor szabad, amikor már elkészül, különben megkeményedik. Köret főtt krumpli. Vagy simán rántva, azt be lehet sózni-borsozni, savanyúság. Harmadik a baconba tekert, köret lehet sült burgonya, vagy rizs. Negyedik ennek kombinációja, betekerem baconba, kevés bors, megtűzöm hústűvel és bepanírozom, így rántom ki, köret krumplipüré. Ugyanezek csirkemájjal is finomak. Tudom, hogy alapreceptek, meg sokaknak unalmas, de legtöbbször így csinálom felváltva, ha veszek.
2020. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!