Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma vettem a Pennyben egy...

Ma vettem a Pennyben egy konzerv sült csilis babot. Hogy kell enni? Csak kiöntöm egy tányérba, vagy kell bele még valami? Kukoricát meg hús olvastam, viszont én nem eszem húst.

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak kiöntöd tányérra, akkor az egy főtt bab paradicsomszószban.

Elvileg akár így is eheted, de nem árt, ha készítesz egy jó sűrű pörköltalapot(alaposan elfőzve a hagymát), teszel bele kevés fokhagymát, egy marék bulgurt, amikor az már puha akkor ráöntöd a konzervet. Keverj bele kukoricát, esetleg a szád íze szerint ízesítsd (őrölt bors, só, cukor, stb) és kész! A hús nem feltétel, ha nem eszel húst. Amikor megvan, tehetsz rá a tányéron reszelt sajtot, de anélkül is jó lesz!

2020. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

kanállal, kenyérrel.

Meg lehet enni így, pont azért van, konzerv készétel.

2020. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor az úgy jó, ha csak mondjuk egy kis kukoricát teszek bele?

koszonom.

2020. febr. 19. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy dobod fel, ahogy szeretnéd. A lényeg, hogy nem kell főzni már vagy akármi.
2020. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szeretem pizzára tenni v. melegszendvicsre. Laktató vacsora.
2020. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ehető abban a formájában, ahogy a konzervben van- de azt teszel bele, amit akarsz
2020. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!


Kiderult, hogy nem is szeretem... Vagy lehet, higy csak azert nem izlett, mert veteg vagyok, es alig eszem calamit, nem tudom.

2020. febr. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!