Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket lehet lefagyasztani...

Miket lehet lefagyasztani amit érdemes is és idősporolás?

Figyelt kérdés
Új melom lesz semmi időm nem marad főzni így előre dolgoznék Miket lehet fagyasztani? Eddig csak fasirtot még nyersen tettem el ,pörköltet megfőzve, tésztát lehet? Vagy rizst ? Miket lehet ami segít a gyors főzéshez

2020. máj. 27. 10:39
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
72%

Rizs se tul jo nekem felengedve, max ha ujra van vamibe teve, pl rakott kaposzta, toltott paprika...


Krumpli sem. De ezek 20-30 percek. Teszta is...


Fozelek is 20 30 perc, lehet csinalni 2 napra valo adagot. Fagyasztani is lehet, de akkor sokat kell forralni, mas allaga lesz kicsit.


Porkolt, fasírt jo fagyasztva, akkor lehet hozza fél oraban csinalni valamit.

Rantott hust is panirozhatsz elore (friss, nem kiolvasztott husbol. Aztan talcan megfagyasztod, utana leveheted rola.


Pizzatesztat is lehet fagyasztani.


Vannak gyors levesek (tojasos, sima rantott pirotott zsemlevel, paradicsom...) ahhoz fozol egy tesztat, tejfolosen megeszitek...


Mosogatast csak te tudod megcsinalni??

2020. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Parom éjszakás mire vacsora idő van a gyerekekkel addigra már úton van

Max másnap tudja megcsinálni ha aludt utána

2020. máj. 27. 12:38
 13/53 anonim ***** válasza:

És ha nem te vinnéd haza, hanem valaki más a családból? Vagy:

Gyerekek nem esznek az oviban, suliban főtt ételt?

Te meg ehetnél a munkahelyeden, ha oda úgyis szállítanak?

2020. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
másnap se futnak el, ha annyira kifutsz az időből. a 9 éves nem tud mosogatni?
2020. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Az ismolai óvodai kaja ehetetlen.

Más nemtudja elhozni ketten vagyunk csak plusz a két gyerek.



A gyerek nemtud mosogatni nem is neki valo még,a tanulással kell foglalkoznia raer még asszony lenni 😀

2020. máj. 27. 12:50
 16/53 A kérdező kommentje:

Leeht csak az én életem ilyen bonyolult 😀

De majd belerazodunk.

2020. máj. 27. 12:53
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Én is munka után főzök. Nem túl bonyolultakat, így nem megterhelő. De nem is kell minden nap. Nem egy-egy adagot készítek. Két napig legalább esszük. Így már nem is olyan sok, hogy egy héten 2-3-szor kell főzni.
2020. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
84%
Ízlés meg szocializáció kérdése, hogy a fagyasztott tészta meg rizs mennyivel jobb kaja, mint a friss, iskolai menza, de szerintem semennyivel. Másrészt egy olyan családban, ahol nincs klasszikus értelemben vett háztartásbeli, ott a minden dolgozó, felnőtt ember kiveheti a részét a főzésből is, nemtől függetlenül. Ezt csak az "asszonynak lenni" kommenthez reagáltam.
2020. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

Az iskolai menza ehetetlen,sosem ették meg így már el sem hozzuk.minek hogy ki öntsük?


A gyereknek azért ez nem dolga.

Parom tanul velük ...max cserelhetek h én tanulok és o mosogat

De nem járnánk jól 😀😀

2020. máj. 27. 13:08
 20/53 anonim ***** válasza:
59%
Mamámék sok dolgot fagyasztanak. Főzelékeket, leveseket, sütiket. Húsokat nyersen.
2020. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!