Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket lehet lefagyasztani...

Miket lehet lefagyasztani amit érdemes is és idősporolás?

Figyelt kérdés
Új melom lesz semmi időm nem marad főzni így előre dolgoznék Miket lehet fagyasztani? Eddig csak fasirtot még nyersen tettem el ,pörköltet megfőzve, tésztát lehet? Vagy rizst ? Miket lehet ami segít a gyors főzéshez

2020. máj. 27. 10:39
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
71%

Azt én értem, de a mosogatás pont a legkevesebbet vesz el időből. Nekem például a ruhákat kiteregetni, összehajtogatni, vagy felmosni sokkal több idő.

Es ennek a műanyag tányérnak akkora az ökológiai lábnyoma, hogy iszonyatos. Ok, lehet erre nagy ívben szarni, mert nem ma vagy holnap fogod megszenvedi (bár már most is eléggé érezhető, de igaz, meg elviselhető). De a gyerekeid ha felnőnek és gyerekeik lesznek, nem biztos hogy úgy fogják gondolni, hogy megérte tönkrevágni az életterüket azért, hogy két perccel többet legyél velük. Például amíg te elmosod azt a pár tányért, addig ők előveszik és kipakolják a társast.

De tényleg a te dolgod, hogy mit csinálsz. Viszont anyaként a példamutatás is a feladatod. Es környezetvédelemre nevelni ma már nem számít különcségnek, hanem alapvető dolog. Ahogy azt is megköszönik majd felnőtt korukba, ha egy kis házasságra neveled őket. Pl a mosogatás jó kezdet. Lehet örülne is a nagylányod, ha segíthetne neked. Nekem a 6 éves olyan örömmel segít mindenben, pedig nem kérem.

2020. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
71%
Talán majd a gyerekei 20-30 év múlva gyereket se akarnak szülni emiatt, ilyen világba, így unoka se lesz
2020. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

Pár hónapig kell kihúzni így,utána mosogatógép aktuális lesz és nincs balhé belőle.

Nekem épp fordítva van mosás nem sok idő mert Szárítógépem az van (kifogtam Egy jót olcsón) vasalni meg nem szinte semmit.Tenyleg nem kötekedés de ki miben ügyes és miben kevésbé ...mosogatni utalok, krumplit pucolni dettó... de porszivozni felmosni szeretek,van akinek meg az a mumus.

2020. máj. 29. 09:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!