Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket lehet lefagyasztani...

Miket lehet lefagyasztani amit érdemes is és idősporolás?

Figyelt kérdés
Új melom lesz semmi időm nem marad főzni így előre dolgoznék Miket lehet fagyasztani? Eddig csak fasirtot még nyersen tettem el ,pörköltet megfőzve, tésztát lehet? Vagy rizst ? Miket lehet ami segít a gyors főzéshez

2020. máj. 27. 10:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

Ő tanul a gyerekekkel olyankor, talán ha vége a sulinak lehet....de Akkoris muszakfuggo



Azt épp amiatt gondoltam,hogy ne kelljen mosogatni 😀😀 a tányérokat

Bar lehet tulparazom a dolgot

2020. máj. 27. 21:22
 32/53 A kérdező kommentje:
Párommal beszéltünk egyszerűbb kajákat megold melegszendvics teszta üveges szósszal sultkrumpli de a mosogatas valahogy mindkettőnknek utàltdolog Így a műanyag tányér megoldast bevezetjük ,találtam olyan olcsón hogy az nekünk megeri :)
2020. máj. 28. 10:17
 33/53 anonim ***** válasza:
83%

manapság nem divat ám azzal dicsekedni, hogy környezetszennyező vagy...

Nem tudom, mi van nálatok. Találjatok inkább ki valami jobb mosogatási módszert. Pl. nem kell teleengedni a medencét...mossal e poharakat, aztán pihenjen...aztán tányérok, stb...így egyszerre nem annyi perc...

2020. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Ez nem dicsekvés volt,hanem egy döntés nekünk ez nem olyan fontos inkább mosogatas helyett massal foglalkozunk muszáj rangsorolni ....ha rajtam múlna a gyerekek lennének az elsők,de dolgozni muszáj,enni is...
2020. máj. 28. 10:35
 35/53 A kérdező kommentje:

Más gond is van vele,azonkívül hogy nemszeretem házimunka. Ha el használjuk a meleg vizet erre,fürdésre nem marad...

Mosogatógép egyenlőre àlom 😊

2020. máj. 28. 10:36
 36/53 anonim ***** válasza:
85%
Ha már ennyire lusták vagytok, hogy 4 db tányér nem bírtok elmosogatni, akkor legalább papírtányért vegyetek, ami újrahasznosított papírból készült. Meg lehet sértődni, de ez igenis lustaság. Az edényekhez képest, amiben főz az ember, az a pár tányér és evőeszköz már pont nem tétel. Vagy edényeket is kidobálod és újat veszel mosogatás helyett?
2020. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Ez nem lustaság leirtam a két okát.

Kinek mi. Én is álljak bele a Szomszédba hogy 10percre van a munkahelye és autóval jár ?? Neki az a fontos ,mert utal gyalogolni.

Én meg mosogatni utálok meg parom is 😀 Akkor miért csesszek ki magammal

2020. máj. 28. 11:21
 38/53 anonim ***** válasza:
65%
Így meg a gyerekeiddel, meg a leendő unokáiddal cseszel ki. Még önző is vagy. Az elfogy a melgvíz, nem kifogás. Úgy kell beosztani az időt. Ha a gyerekek vagy férjecskéd napözben, rögtön kaja után elmosogat, akkor estére simán lesz újra melegvíz. Csak kifogásokat gyártasz, közben sajnáltatod magad, közben meg te is lusta vagy, a párodról már nem is beszélek. Tipikus rossz férj, aki kiszolgáltatja magát és a munkájára hivatkozva nem vesz részt a házimunkában,amit te is munka mellett végzel majd el. Pocsék példát mutattok a gyerekeiteknek is.
2020. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Örülök hogy a te életed szuper és mégis kotekedni jarsz ide.

A bojler nem lesz jobb ,és ha nem vagyunk itthon olyankor nem lehet el mosogatni! És alvas kozben sem.

A parom azért nem csinálja mert vagy dolgozik vagy alszik utána!

Amikor betegség miatti rehabilitáción itthon volt hetekig sokat segített de ha nincs ideje ra a munkából vegyem ki miatta ?


A mosogatas miatt tény: Este nagyobb Cumi lenne ha kiderül nincs meleg viz és melegithetek a fürdéshez fazékban.

2020. máj. 28. 11:34
 40/53 A kérdező kommentje:
A gyerekek sincsenek napkozben itthon megvan oldva a felügyeletük de úgy hogy náluk!!
2020. máj. 28. 11:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!