Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket lehet lefagyasztani...

Miket lehet lefagyasztani amit érdemes is és idősporolás?

Figyelt kérdés
Új melom lesz semmi időm nem marad főzni így előre dolgoznék Miket lehet fagyasztani? Eddig csak fasirtot még nyersen tettem el ,pörköltet megfőzve, tésztát lehet? Vagy rizst ? Miket lehet ami segít a gyors főzéshez

2020. máj. 27. 10:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
71%
akkor melegítsetek a mosogatáshoz. Eddig elég volt, csak most kell eldobhatót venni, miért?
2020. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Eddig itthon voltam!Nem volt munkahelyem így bőven volt időm mindenre ez változott meg,az elején leirtam hogy találtam melot de 2ora oda 2 vissza.


Nem cseszek ki magammal azért direktbe ;)

2020. máj. 28. 12:37
 43/53 anonim ***** válasza:
71%

Akkor mikor van otthon a gyerek? És amíg nincs otthon, mit eszik?

Azért, mert más is csinálja, nem muszáj beszállnia az okosnak tönkretenni a bolygót

2020. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Parom megy érte ,beosztásából fugg Vagy én melobol hazafele.


Azért akarok előre fagyasztani legyen nekik mit főtt ételt enni.

2020. máj. 28. 14:24
 45/53 anonim ***** válasza:
71%
második kérdésre a válasz?akiknél van, ott nem eszik egész nap?
2020. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Azt fogja vinni amit én készítek!! Vagy ha az apja megy érte akkor ittjon eszi meg azt.

Nem magam miatt kell fozocskezni előre meg fagyasztani :)

2020. máj. 28. 14:28
 47/53 A kérdező kommentje:

Még nem forrotta magát ki ez telejsen de majd alakul. Eddig azért nemtudtam munkát vállalni,mert csak műszakos lett volna ami ütközött volna pároméval és akkor éjszakára kijött volna néha úgy h nincs senki otthon.Azt pedig nem vallaltam.

Most egy műszakos vagyok de így se egyszerű mindent le szervezni.

2020. máj. 28. 14:38
 48/53 A kérdező kommentje:

Az eredeti témához:

Paniroztam be hust és azz is tettem el rántott húst és fasirt golyókat

Mégsem mirelit hanem én készítettem de mirelit is van pár fajta ;)

2020. máj. 28. 17:38
 49/53 anonim ***** válasza:
79%

En ezt a műanyag tányért nem értem. Frissen elmosni 4 tányért körülbelül kettő perc. Lehet, hogy annyi se.

A melegvíz is csak kifogás. Odacsapod a vizet vízforralóban, és amíg esztek vígan felforr. Hideggel keverve már bőven elég a tányéroknak és az evőeszközöknek.

Amellett, hogy pazarló és környezetszennyező, szerintem rettentő igénytelen is napi szinten műanyag tányért és műanyag evőeszközt használni.

A párod meg segítsen basszus. Az én szüleim négy műszakra jártak, később anya állandó éjszakás lett 12 órában, de azért mosogatni egyik sem volt rest.

2020. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó,de valamiből le kell adni ami nem fontos annyira,és ez nálunk épp a mosogatas.Kinek mi,van akinek az,hogy Menzas kaját rendel vagy hogy mindenhova autóval jár. Igyis keveset leszek otthon legalább Olyankor ne csak a házimunka legyen folyton.
2020. máj. 28. 20:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!