Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket lehet lefagyasztani...

Miket lehet lefagyasztani amit érdemes is és idősporolás?

Figyelt kérdés
Új melom lesz semmi időm nem marad főzni így előre dolgoznék Miket lehet fagyasztani? Eddig csak fasirtot még nyersen tettem el ,pörköltet megfőzve, tésztát lehet? Vagy rizst ? Miket lehet ami segít a gyors főzéshez

2020. máj. 27. 10:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
41%
Szinte mindent le lehet fagyasztani. A krumpli nem a legjobb, de a tésztákat, ha nem főzöd túl, igen. A kész leveseket dobozban szoktam lefagyasztani, és kiengedve is jók.
2020. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Köszi :) főzök le előre amit tudok mindent!!

Gulyáslevest tettem el ma

Csirkepörkölt t

Nokedlit is remelem az is sikeurl Kiengedve

2020. máj. 27. 15:47
 23/53 anonim ***** válasza:
73%

Nokedliből kulimász lesz. Fölösleges! Ráadásul tojásos ételt nem fagyasztunk, ez alap. Nehogy már ne legyen 15 perced kifőzni egy adag tésztát. Vagy akár a kedves párod is megteheti, egész nyugodtan. Nem fog leesni a gyűrű az ujjáról. Nehogy már egy gyors köretre ne legyen ideje!

Egy 9 éves is már elég sokat tud segíteni, csak meg kell rá tanítani és hozzá kell szoktatni.

Igen tudom, szegény férfiember éjszakai műszakozik, aztán meg alszik és fürdik, semmi másra nem képes. Ja, néha kicsit foglalkozik a gyerekeivel is. Megsúgom: hazaér, gyorsan feldobja a vizet; elmegy fürdeni, átöltözni, addigra a víz felforr; beledobja a tésztát, kb. 10 perc alatt megfő, leszűri, lefedi és már mehet is csucsukálni.

Engem speciel az egészben az jobban aggaszt, hogy amíg te nem vagy otthon, apuci meg aluszkál, addig ki vigyáz a gyerekekre? Ki felügyeli a távoktatásukat? Hogyan oldják meg? De mindegy, mert ez már másik kategória. Abból jöttél át ide, mert ott sem tartották normálisnak, hogy apuka fűszálat sem tesz keresztbe, miközbe te megszakadsz. Ha nem teszel ellene és nem vonod be őt is, akkor meg így jártál, sajnos.

2020. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
74%

pár hét és a 9 évesnek tanulnia se kell...simán el tud mosogatni. addig ráérez.

Régen ennyi idősen (akkor legyen 10), már főztek, nem tűzhelyen, hanem ami volt a 19. században, kályha, fatüzelés..száraztészta se volt, most meg egy 9 évesnek sok egy mosogatás? ha nagy edényeket nem is mossa el, már az is nagy segítség.

2020. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Van felügyeletük,vigyáznak rájuk nyilván nem egyedül vannak.

Tavoktatas főleg este vagy hétvégén lesz majd,de szerencsére már mindenből szinte végeztek az anyaggal.


A parom segít és sokszor ő tanul velük mert több a türelme a leckehez de ha nincs itthon vagy éppen alszik nemtud mást csinalni.

Én sem tudok egyszerre a buszon ülni meg főzni is 😀

2020. máj. 27. 19:43
 26/53 A kérdező kommentje:

Jah az étellel kapcsoaltban

Nokedlit láttam hogy lehet venni készen fagyasztottat,Tescóban láttam nem vettem igaz. De ennek alapján gondoltam,hogy akkor lehet fagyasztani.

[link]

2020. máj. 27. 19:47
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

a főtt tészta kiengedve ilyen..szivacsos, nem igazán jó. hiába pontoztak le. De próbáld ki, hátha a lepontozónak ízlett, és másnak is fog...


paprikás krumpli se egy olyan nagy sztori. És akkor friss, nem fagyasztott. Közben tudsz mást is csinálni, mosást betenni, valami..


Vagy akár egy sonkás-tejszínes szósz +tészta.

2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

A krumplis etelek pont nemjók, hiszen pucolni darabolni azért idő,az ilyen kaják nekem nem félóra valahogy.

Nah mindegy éhen nem halunk 😀

Pár kaja fagyasztva rendelős szám bekészitve,meg vásárolok előre pár dolgot mirelitet meg eldobható tányérokat ha minden kötél szakad,legyen az is kéznél.( egy etkeszletunk van összesen)

2020. máj. 27. 20:45
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb meg egy etkeszlet. Pepcoban van olcson tanyer egyesevel. Ne lefyen mar ilyen miatt sose le nem bomló szemét
2020. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
75%
Apuka nem er ra hamozni es felvagni, előkészíteni?? Javasoltaj is itt mar h legalább azt
2020. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!