Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vegán ételtipp?

Vegán ételtipp?

Figyelt kérdés

Vegán vendégnek szeretnék valami ünnepibb ételt készíteni holnap ebédre.

Olyat föételt keresnék, amiben hagyma ÉS alma is van, illetve dekoratívan lehet tálalni.

Kérek mindenkit, olyan ételeket nem javasoljatok, amiben hús, tojás vagy tejtermék van, meg ne arról írjatok, miért kell neki külön fözni - ez nekem nem probléma, kizárolag ötleteket keresek!

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki segít.


Meg kérem, ne tetesse át senki a vega topikba a kérdésemet, ott nem kapok rendes választ, csak veszekedés lenne belöle. Köszi!



#ebéd #ünnep #vegán #hagyma és alma #föétel
2020. nov. 7. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Pakora almacsatnival.
2020. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
legelj füvet
2020. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a kedvencem:

Zöldségleves (zöldborsóval aaaahhh)

Készíthetsz ilyen bulgur-os/kuszkuszos zöldségeket. A bulgur mellé pl jó a cukkini, padlizsán, paradicsom, paprika. Ez ilyen egytálétel. Vagy az indiai daahl nevű lencsefőzelék is jó. Grillezett zöldségek jól megfűszerezve is nagyon fincsik ám. Csicseriborsóból készíthetsz fasírtot (nem kell bele tojás, nekem anélkül is egyben maradnak).

Igazából bármit lehet "veganizálni", mostmár lehet vegan sajtot is venni, vegan pizzatésztát is, mindent... :D

2020. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anyukám csinált mindig hagymás-almás szeletelt krumplit köretnek, elég guszta így sülten.
2020. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
5-ös: várható volt, hogy megjelenik itt is egy ostoba valaki, aki ugyan nem tudja a kérdést értelmezni, rendes választ adni nem tud, de hülyeségeket írni igen!
2020. nov. 11. 16:31
 6/14 anonim ***** válasza:
hagyma uborkával?!
2020. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj neki egy jó adag disznótorost házi kenyérrel a zöld fülűnek. Nem tudja mi a jó.
2020. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es: csak ENNNYI eszed van????
2020. nov. 13. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Miert? Hogy beszélsz te velem? Nem az a normális ha vegan lesz valaki. Hallottál már a hianybetegsegekrol amik az ilyen divat hozta szar etrendektol alakulnak ki!!???
2020. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Látom tényleg semmi fogalmad az egész témáról! DE akkor miért nem maradsz ki az ilyen kérdésekböl, miért akarsz provokálni???
2020. nov. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!