Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Két fős családnak mennyibe...

Két fős családnak mennyibe kerül a főzés 5 napra?

Figyelt kérdés
Nem spórolósan gondolom a kérdést! Én rendelem az ennivalót , így nem kell gázt használni és mosogatni se kell annyit. Ezt is figyelembe véve válaszoljatok. Nekünk így 11.300ft , de sokszor még szombaton is ezt esszük. Leves és másodikat foglal magában a heti menü.
2021. jan. 20. 16:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk fejenként 30 ezerböl megvan egy hónapra az ebéd/vacsora, ha fözök.

Szóval nálunk ez a rendelés nem jöhetne szóba, szerintem uigen drága

2021. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Anyukam (nyugdijas) ... napi 500,-Ft-bol olyan jokat foz, hogy meg engem is megtud kinalni ... nekem napi 1000,-Ft kell hozza, de akkor a kutyam is jol lakik mellettem :)
2021. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
63%

1 kg hus 700-3000,-Ft Ket fo ezt eszi ... ~ 3-4 napig.

Koret szinte semmibe nem kerul (krumpli, rizs, teszta)

Ga meg egy kis zoldseget is teszel hozza, az megdobja a koltsegeket, de ha jol gondolkodsz cirka 2-3000-bol mar dozsolsz a zoldsegben.


Mindnet egybe veve: a hazi koszt boven kihozhato 2 fonek egy hetre ... 11.300,- Ft alatt es nem csak egy porcios napiadagrol beszelunk, hanem marad repetanak is :)

2021. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy mosogatni kell ... de a hazi kajanal nincs jobb. (privat velemenyem: nekem nem kellene olyan tars aki mellett rendelt kajat kellene ennem).
2021. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%

Havi szinten 40-50 ezer megy el bevasarlasra nalunk 3 fore ebben benne vannak mar a haztartasi cikkek is ,


Mi havonta veszunk 1 margarint 4-5 teavajat 1-2 doboz vajkremet / sajtkremet nehany talcas felvagottat , egy oldal erdelyi szalonnat , kb 3-4 kg csirkemellet ugyen ennyi szarnyat es 1 kg combot, 2 kg karaj 1-1kg comb / tarja/ oldalas , szoktunk venni 3x 200 g lazacot is ( nem minden honapban) , garnelat , neha hamburgerhez marha hust ,

5kg liszt vegyesen tobb fajta ( itthon sutjuk a kenyeret kiflit zsomleket

Tejtermekek viszonylag sokat fogyasztunk igy egy talcaval el szoktunk hozni a joghurtbol , egy kerek trapista sajt is mindig jon , hazi tejet 2-3 nsponta veszunk 1 litert


Heti szinten 4-5 x hust eszunk valtozatosan , 2 naponta fozunk


Ja es az uditok vizek is benne vannak!

2021. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%

#25: akkor ti nem sok zöldséget ehettek...

Nekünk 2 főre megy el 100-110e kajára.

De a zöldség iszonyat drága, legalább a harmada megy arra.

2021. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

25 os vagyok

Hat paradicsomot paprikat nem eszunk telen (nyaron is csak sajat termest ) , amit megtermeltunk az van a pinceben , hagyma lilahagyma , sarga es feherrepa , zeller ,

Uborkank savanyitva van , csalamedenk is van es savanyu kaposzta ! Amiben 1000x tobb vitamin van mint a zoltsegekben , gyumolcsunk korte van (ami mar kezd romlani) az alma meg olyan ropogos mint ha most szedtuk volna . Fagyasztva van meg karalabenk es karfiolunk . Neha veszunk egy ket fej jegsalatat ,


Tyukokat is tartunk igy a tojast sem veszuk , 15 tukbol mostanaban 4-5 tojas van naponta.

2021. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
23%
ahh irigyellek a saját termésért....
2021. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a heti menü nem éri meg. Oké hogy van ebéd, de azon kívül van reggeli, vacsora, és a tízóraira, uzsonnára való ételt is ugyanúgy meg kell venni.
2021. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

15-ös!

Azt írja, hogy nem akar spórolós kajákat enni, és ennyit tud/akar hetente költeni rá.

Hát ebbe a keretbe nem fog neki beleférni, egy hétre 2 főnek, még spórolós kaja is kérdéses, nem pedig a minőségi!

2021. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!