Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon 1kg csirkemell,...

Van itthon 1kg csirkemell, mit készítsek belőle? Te mit készítenél belőle?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok mindentől függ :D

De írjátok le hogy mit csinálnál belőle ami lehetőleg hamar meg van vagy csak sütőbe bedobós :)


(Szokásos megmondó embereknek kinek nem inge ne vegye magára :Igen tudok a Nosaltyról, a mindmegetteről, cookpadról, receptműhelyről, stb recept oldalakról nekem abszut kezelhetetlen az oldal nem bírok benne kiigazodni túl sok mindent nyomnak az arcomba és elveszek...)



2021. febr. 27. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia!Szójás csirkemell csíkokat készítenék sok zöldséggel és barna rizzsel
2021. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Paradicsomos csirkemell csíkokat (ugyanúgy kell mint a bolognait fűszerezni) készítenék penne tésztával, egy kis sajttal megszórva :)
2021. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Kloffolnam so bors elosut

Ananasz karika + sajt ra

Köret rizs + párolt zoldseg

2021. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Én egy sima resztelt májat csinálnék belőle,jó borsosan-majorannásan, főtt krumplival savanyúval.

Ha csak 2 személyre lesz, akkor egy pár szépet kivennék, azt meg kirántanám.

2021. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

4-es vagyok

Mindenki bocsásson meg, félre olvastam, csirkemájnak!

Sztornó a bejegyzésem!

2021. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemellet kisujjnyi csíkokra vágom, sózom borsozom. A serpenyőben zsírt/olajat hevítek, a csirkemellet elkezdem magas hőfokon oirítani. 2-3 perc múlva hozzáadok 8-10 gerezd zúzott fokhagymát, és még 3-4-5 percig pirítom. Kész. Sültkrumplival, savanyúsággal tálalom. Nagyon finom, pikkpakk kész.
2021. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Felkockáznám, mehet a lábasba, egy fej fokhagyma, sok sok bors, egy kis só, pici levet hagysz rajta, mehet rá a krumplipürére.
2021. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Kisütném sósan borsosan, mellé egy gombás, brokkolis (ez elhagyható) tejszines mártást csinálnék :) Az ananászost én is ajánlom amit a 3as írt csak mi a husira szoktunk egy szelet füstölt karajt tenni hogy ízesebb legyen :)
2021. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Gyros/ brassóit/ besamellel besütve krumplival egy tepsiben.

Vagy csak simán felszeletel sós lisztben forgat, bő olajban kisüt és hozzá egy egyszerű köret (rizs, tört krumpli, esetleg tartár/ savanyúság).

2021. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Simán bedörgölném egy kis sóval, borssal, majorannával. Előmelegíteném a sütőt 200 fokra, tennék olajat a kacsasütő aljába, bele a hús, rá egy pici olaj. Én szoktam hozzá vöröshagymát és fokhagymát is betenni. Sütő felmelegszik, betolod egy 40-45 percre és szépen megsül. Isteni lesz. Én ma combot csináltam így. :)
2021. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!