Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van az ismerőseid között...

Van az ismerőseid között olyan ember, aki nem szereti a főtt ételt?

Figyelt kérdés
Én egy ilyet ismerek. A családnak süt-főz, de ő nem hajlandó csak szendvicset ebédelni. Mi lehet az ilyennek a háttere? Gyerekkori trauma?

2021. márc. 9. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Ismerek
Nem ismerek
43 szavazat
 1/10 anonim válasza:
88%
Én jobban szeretem a 'hideg', nem főtt ételeket. Ha tudnám pótolni a szükséges tápanyagokat, akkor simán szendvicseken élnék.
2021. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszem az autistáknál is van ilyen, hogy csak egy bizonyos valamit hajlandóak enni, és ez nem minden estben főétel.
2021. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*főtt étel
2021. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársam ugyan ez, csak pick szalámin él, kenyéren meg paradicsomon, megsózva. Semmi mást nem láttam még enni, de mondta is h otthon is csak ezt eszi, van benne kb 65kg és vagy 180cm.


Szerintem egészségtelen rettenetesen ez a fajta étkezés amit ő csinál pl, nem hiszem h nem lesznek hamarosan egészségügyi problémái, mert rengeteg tápanyagot nem tud bevinni igy az ember, ezt a fajta életmódot régebben úgy hivták a történelemben hogy "szegény éhezés", mikor volt kenyér, a hasad nem volt üres mégis éheztél mert mást nem tudott bevinni az ember szerveze.

2021. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen van. Azt tudom róla, hogy kicsi korában is gondok voltak az étkezésével. Bármikor enni látom akkor csomó egészségtelen cuccot zabál, ropit, kekszeket, chipset, túró rudit, esetleg szendvicset.
2021. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen ismerősöm.Nem szeretett főzni és inkább szendvicseket,péksüteményeket evett.Akkor evett főtt ételt ha valaki főzött neki
2021. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én le tudnék egy életet élni szendvicseken meg nyers zöldségeken, gyümölcsökön. Nincs semmiféle ételhez kapcsolódó traumám, megeszek szinte bármit jó ízzel, jól és változatosan főzök, egyszerűen csak soha nem kívánja a szervezetem a főtt ételt.

Viszont szerintem ha valaki ennyire görcsös és ellenálló ezzel kapcsolatban, azzal nincs minden rendben.

2021. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vagyok ilyen. Nincs mögötte semmilyen trauma, egyszerűen nyolcmilliárd ember ízlése nem lehet egyforma. Nem szeretem a főtt ételek állagát, csak azt főzöm, amit a természete miatt nem lehet sütőben elkészíteni, bár az étrendem nagy része nyers.
2021. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

" Ha tudnám pótolni a szükséges tápanyagokat, akkor simán szendvicseken élnék."


Milyen szükséges tápanyagokat nem tudsz megkapni nem fött ételekkel?

A fözés egyes tápanyagokat csökkenteni tud az élelmiszerekben, de beletenni semmit sem!

2021. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok ilyen. Ha egyedül élnék, szendvicsen és "fullos" salátákon élnék. Nem szeretem magát az érzést, hogy meleg az étel amit eszek - de a főtt ételek nagyrésze meg elég undorító hidegen fogyasztva. :D
2021. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!