Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Unom az állandó zöldséglevest,...

Unom az állandó zöldséglevest, mi legyen helyette?

Figyelt kérdés

A kislányom imádja a leves zöldségeket. Minden héten eszi, kéri, igényli.


Hús, zöldséglevest kombinálva gyartom sorozatban hetente. A férjemmel mar ra sem birunk nézni. Neha tarkonyos leves is van es olasz minestrone.


Olyan receptet keresek, ami nem 1 komponensu. Pl. Krumplilevest, vagy lencselevest nem eszi meg-bele kell csepeszni a repat pl.



2021. jún. 10. 07:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%
Hát kérdező, nem vagy piskóta. Nekem pl konkrétan fogalmam nem volt róla, mire gondolhatsz zöldség leves alatt, mert nálunk iylen neven nincs étel.
2021. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 qkker1 ***** válasza:
82%

Németországban kaptuk a kórházban:


kockázott baromfihús /talán csirkecomb/;

sárgarépa, fehérrépa, brokkoli, zöldborsó, krumpli,póréhagyma, gomba,/ez a tipikus: söpörd ki a mélyhűtőt/,


ezekből volt leves főzve, fűszerezése gyenge volt, de én itthon borssal, tárkonnyal , petrezselyemmel javítottam fel, amit főztem, meglepően jó ízű volt.

2021. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy rohadt zsarnok vagyok de nalunk a gyerek eszi azt amit a szulei es nem forditva! :)
2021. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

tejfölös kolbászos zöldbableves (krumplival, répával, zellerrel esetleg)

grízgombócleves és májgaluskaleves (fehér és sárgarépa ebbe is mehet, mi krumplit nem szoktunk)

frankfurti leves

csülkös bableves (mi ebbe még sárgarépát szoktunk rakni a bab a hús, a hagyma és a csipetke melett)

2021. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%
kérdező egy bunkó paraszt vagy. ignorálni kéne a paraszt válaszolókat és megköszönni a jókat enniy. de ez a stílus... komolyan, bánom hogy segítettem
2021. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#19): Azért kicsit fura hozzáállás, hogy te minősítesz itt másokat, holott te nem tudsz mást főzni csak zöldség- és húslevest.
2021. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!