Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudom-tudom,sokszor volt már,...

Tudom-tudom,sokszor volt már, de kíváncsi vagyok, hogy nálatok mi volt a vasárnapi ebéd?

Figyelt kérdés
Nálunk (sajnos) a szokásos: húsleves cérnametélttel, sertéspörkölt tarhonyával, desszert babapiskótás pudingos pohárkrém. Első kettő fogásra írtam a "sajnost", mert már unalmas. A család ezt kívánja. Vagy pörkölt, vagy sülthús, vagy rántott hús... Hátha írtok valami jó kis ételt, amit akár hétköznap is szívesen megfőznék.

2021. nov. 14. 14:10
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
87%
A sajtgombóc tényleg finom, de figyelj, mert borzasztó laktató, nem lehet belöle sokat enni. De mindenképpen megéri elkészíteni!
2021. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Mirelit rántott sajtot sültöttem magamnak krumpligolyóval
2021. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
95%

Szombat: paradicsomleves, rakott krumpli, egy embernek volt még zöldbab főzelék fasirttal.

Vasárnap: gyümölcsleves, baconbe tekert fűszeres csirkecombfilé sütőben sütve, sütőben sült répa, paszternák és krumpli meg cékla saláta.

2021. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

Spenót tojással

Gyros fűszeres sült husi,tzatzikivel

Baconnal,sajttal és sonkával sült karfiol

Mustáros-fokhagymás karaj, krumplipüré

2021. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséges bableves készült, mellé pedig ilyen BBQ szószos ananászos baconos hagymás sajtos csirkemell (nincs neve, ez csak ilyen kreáció, de isteni) párolt rizzsel.
2021. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Rizibizi barna rizsből, paradicsomos-gombás-hagymás-csirkemell kockás raguval. Diétázunk sajnos.
2021. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
Gombás tejszínes csirkemell szarvacska tésztával, pogácsa, csokis, túrós leveles süti. Leves most nálunk sem volt, de két naponta szokott lenni.
2021. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül élek, meg kedvem sem volt semmit készíteni, na nem mintha nagy dolgokat el tudnék, így rendeltem pizzát.
2021. nov. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ebben a dilemmában vagyok, mint te és már én is sokszor ki akartam írni ezt a kérdést :)

Pénteken láttam Szoky új receptjét a Palermói sertésszeletet, nagyon megörültem, hogy végre nem fasírt, rántott hús vagy sült hús lesz a vasárnapi menü (férjem szerint csak ez lehet, szerintem már túl unalmas) Viszont megint húsleves volt csigatésztával (csontos karajt tudtam jó áron venni, így a csontból főztem levest) és házi készítésű steak burgonyát csináltam a palermói sertés szelet mellé, valamint vettem a minap egy nagy lilakáposztát és az lett a savanyúság (Szazsu receptje szerint)

Isteni finom volt!!! :)

2021. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Húsleves

Sajtos-tejszínes csirkemell csőben sütve

francia salátával

tiramisu

2021. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!