Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudom-tudom,sokszor volt már,...

Tudom-tudom,sokszor volt már, de kíváncsi vagyok, hogy nálatok mi volt a vasárnapi ebéd?

Figyelt kérdés
Nálunk (sajnos) a szokásos: húsleves cérnametélttel, sertéspörkölt tarhonyával, desszert babapiskótás pudingos pohárkrém. Első kettő fogásra írtam a "sajnost", mert már unalmas. A család ezt kívánja. Vagy pörkölt, vagy sülthús, vagy rántott hús... Hátha írtok valami jó kis ételt, amit akár hétköznap is szívesen megfőznék.

2021. nov. 14. 14:10
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
De leginkább arra volnék kíváncsi, hogy szombat-vasárnap milyen ételeket főztetek.
2021. nov. 14. 14:12
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Csülkös káposzta, meg húsleves
2021. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Kakasleves grízgaluskával.

Piszke mártás, krumplipüré, és a levesben főtt prémium kakasalkatrészek fűszerezve pirosra sütve.

2021. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
94%
Húsleves kakasból, zöldséges rizs rántott hússal, süti.
2021. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Karalábéleves, bulguros lecsóval töltöt paprika, gomba és padlizsántekercs, jégsaláta zöldségkockákkal.

Tegnap meg - mert a szombatot is kérdezted - görög muszaka volt az ebéd.

2021. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
5. Jól hangzik. Köszi az eddigieket, írjatok még légyszi. :)
2021. nov. 14. 14:47
 7/56 anonim ***** válasza:
94%
Töltött kàposzta, sajtos pogàcsa. Leves most nem kèszült
2021. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
95%

Borsóleves, Brassói.

Mi amúgy nem tartjuk ezt a vasárnapi ebéd dolgot, azt főzök, amihez kedvem, kedvünk van.

Ötletnek, én ezeket főztem mostanában, ami eszembe jut: májgombóc leves, gombakrémleves, paradicsomleves, rántott hal,rakott krumpli, bolognai, hortobágyi palacsinta

2021. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
31%
Semmit nem ettem meg a mai napon! Delelott kirandultam aztan amikor lepunnyadtam itthon felnyitottam egy sort ... aztan meg egyet :) - ehgyomorra! Szoval most varom, hogy mikor leszek olyan allapotban, hogy valami elemozsia utan nezzek ... estig csak eszem valamit - de ha nem, sorom meg mindig van :)))
2021. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim válasza:
95%
Borsóleves , lángos ( bolonyait is csináltam,mert nálunk szeretik a lángorsra tenni+ sajt)
2021. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!