Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudom-tudom,sokszor volt már,...

Tudom-tudom,sokszor volt már, de kíváncsi vagyok, hogy nálatok mi volt a vasárnapi ebéd?

Figyelt kérdés
Nálunk (sajnos) a szokásos: húsleves cérnametélttel, sertéspörkölt tarhonyával, desszert babapiskótás pudingos pohárkrém. Első kettő fogásra írtam a "sajnost", mert már unalmas. A család ezt kívánja. Vagy pörkölt, vagy sülthús, vagy rántott hús... Hátha írtok valami jó kis ételt, amit akár hétköznap is szívesen megfőznék.

2021. nov. 14. 14:10
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk ma bolgár lecsó volt (a páromnak plusz egy szelet sült füstölt tarja), meg császármorzsa.

Holnapra karfiolleves lesz, csipős "karfiolszárnyak" sült krumplival meg édeskrumplival és coleslav-val.

2021. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Ma lángos és maradék bableves

Holnap sertés pörkölt tésztával

2021. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefőzelék
2021. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
Ma babgulyás volt nálunk
2021. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Chilis bab és bolognai
2021. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap maradt meg 4 tojásfehérjém a hűtőben a tegnap előtti vanília sodobol, így csináltam belőle egy komenyes csurgatott tojaslevest. Szeptemberben mikor majdnem ránk rohadt a sok paprika töltöttem be és beraktam a fagyoba. Tegnap abból vettem ki egy adagot, utána palacsinta volt.

A töltött paprikát még ma elvisszuk melóba, úgyhogy már kivettem a fagyobol egy adag csirkemellet és abból lesz bakonyi tejszínes csirkemell páromnak rizzsel, nekem barna zöldséges rizzsel.

Hétvégén egy jó húslevest főzök, már régen volt, mellé gombás raguval töltött csirkecomb lesz steak burgonyával és Károlyi-salátával. :)

2021. dec. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!