Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit kelt tésztával kapcsol...

Mirelit kelt tésztával kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni? Ugyanolyan lesz a végeredmény, mintha én keleszteném?

2021. dec. 6. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem olyan, mint a házi.

De végszükség esetén néha-néha elmegy.

2021. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Halvány árnyéka a házilag készültnek!


NEm olyan bonyolult ám otthon megcsinálni, érdemes próbálkozni.

2021. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem bonyolult, csak éppen meg lehet vele spórolni egy órányi munkát és várakozást, az elmosandó edényekről nem is beszélve. :)
2021. dec. 6. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Ha jó minöséget veszel, akkor semmi gond vele.


De az is megoldás lehet, hogy te magad készíted el dumpla vagy háromszoros adagban és a többletet lefagyasztod (egy adag egy csomagban), akkor garantáltan olyan lesz, amit te szoktál, és még sem lesz annyi munka vele.

2021. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jobb ha saját. én megkelesztem, megformázom (pl ha kakaós cisga akkor megcsinálom a csigákat). í]y fagyasztom és hideg sütőben sütöm. egyszer kell megcsinálni és utána ráadásul annyit sütök ki amennyi elfogy. a hideg sütővel együtt meg szép lassan felmelegszik. kiflik, zsemék ugyanígy készülnek nálam


nem, a bolti kelt tészta fel sem ér a házihoz kpest. de aki émg nem evett házit, annak finom és észre sem veszi

2021. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!