Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tartósítószer nélkül sütőm a...

Tartósítószer nélkül sütőm a szilvalekvárt. Mennyi idő múlva, milyen állagú lekvár esetén lehetek biztos, hogy nem fog megromlani, penészesedni?

Figyelt kérdés

Tehát nem szalicil, dzsemfix stb.

Ha lábásban főzöm, kevergetni kell, hogy ne égjen le, vagy 24 órán át kell főzni.

Villanytűzhelyt használok. Tuti recept is érdekelne, hogy ne égjen le, és ne kelljen kevergetni.

A gugli vigécek kérem ne fáradjanak, több, mint. 50 receptet, készítési módot elolvastam, pl. itt GYIK-on, FB csoportban is, stb.



#sütő #szilvalekvár #állag #ne égjen le #kevergetni
2022. aug. 29. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A gugli vigécek kérem ne fáradjanak, több, mint. 50 receptet, készítési módot elolvastam, pl. itt GYIK-on, FB csoportban is, stb."

És akkor most itt az 51. tanácsot fogod és szóról szóra be fogod tartani?

2022. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs keverés, akkor leég

24 órás villanytűzhely használat? Az szép számla lesz.

2022. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekunk 2-3 ora alatt elkeszul. Ha kevergeted, hamarabb kimegy a nedvesseg es ugye minel tobb nevesseg annal konnyebben romlik.


A lenyeg az uvegek sterilizalasan, csiratlanitasan es a dunsztolasan van. Alapos elmosogatas, utana dzajjal felfele uveget es kupakot is kisutni 120 fokon 20 percig.

Nekem ha lekvar peneszedik akkor a szaja korul es akkor tudom hogy nem volt tiszta az uveg. De van ami mar 3 eves es meg jo


Erdemes lehet megnezni Annuskam blogjan a szilvalekvar receptet, o is sutoben csinalaj, cukor nelkul

2022. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár órát kell főzni és a meleg dunszt megoldja.
2022. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#1-es a gugli vigécek azok, akik nem segíteni akarnak, és okosságuk abban teljesedik ki, hogy megírják "A Google/gugli legyen a barátod.)
2022. aug. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!