Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez szerintetek mennyire jó ötlet?

Ez szerintetek mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Napokba ettem hosszú idő után borsodi/szabolcsi (kinek mi) krumplilángost, és arra gondoltam, hogy tortillaként vagy gyros pitaként lehetne használni, tehát megtölteni valamilyen öntettel, zöldségekkel és hússal, olyanokkal, ami esetleg passzol hozzá.

2023. jan. 18. 06:42
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet rossz
Inkább hagyjuk
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne? Próbáld ki. Nem hangzik rosszul.
2023. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon, kell a mai elkényelmesedett embernek legalább 4500 kalória egy étkezésre.
2023. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, nem mindenki fogyózik. Nekem simán beleférne, nem is híznék tőle. Fizikai munka+ sportolok.
2023. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs új a nap alatt, nálunk ezt üzletszerűen árulják.
2023. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Működhet, próbáld ki. Egyes lángosozók árulnak tócsnit (lepcsánka/lapcsánka) töltve, vagy feltéttel, olyasmi lesz.
2023. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Esztergom környékén árulnak töltött lángost és nagyon finom :D. Virslivel, tejfölös alappal, én gyrosként is eltudom képzelni, hogy jó lehet :).
2023. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mi a krumplilángost lilahagyma-tejföl kombóval esszük.
2023. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!