Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem ehetek semmiféle állati...

Nem ehetek semmiféle állati fehérjét, mit egyek holnap a krumplipüréhez?

Figyelt kérdés

Holnap a családnak körítésként krumplipüré lesz (tej nélkül), de fogalmam sincs, mit tudnék enni, ami finom, nincs benne sem hús, sem tojás, sem tejtermék, általánosan megtalálható alapanyagból elkészíthetö és nem kell semmilyen különleges valami hozzá!

Elöre is köszönöm, ha segít valaki.


2023. jún. 24. 20:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
paradicsomos bab
2023. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Rántott zöldség. A lisztet elkeseredett egy kis vízzel, kicsit surubbre, mint a palacsinta tésztát, aztán bele a panirba és lehet is sütni
2023. jún. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mit ettél? Mert nyilván nem a mai nap az első, amikor diétázol.
2023. jún. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kukoricát.Ha van otthon kukoricakonzerv azt csak ráöntöd,összekevered vele aztán kész.Ilyent már ettem.Szerintem ez egész jó..
2023. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Egyébként tényleg majdnem az elsö nap, pénteken derült ki az egész, tegnap vegyes zöldségsalátát ettem, a mai nap meg egy nagy kérdöjel volt eddig.

2023. jún. 25. 07:32
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj a fehérjebevitelre, különben lefogysz, és nem zsírból.
2023. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

Babból, lencséból, vöröslencséből lehet hamburgert, fasírtot.



[link]


[link]

a sörélesztőt kihagyhatod nyugodtan ha épp nincs otthon.



Ha nem vagy gluténes, és liszt van otthon? Akkor tudsz szejtánt belőle.


A szejtán hasonlít a szójához, keleten évszázadok óta bevett étel.


Ha kész, lehet grillezni, sütni, rántani, brassóinak, currynek.


Én tegnap ettem pont ebédre szejtán gyrost, iszonyat finom volt.


[link]


És mielőtt elkezd itt hisztizni a nép, nem, a sikértől magában mittudomén havi 3x még nem leszel glutén érzékeny. Ennyi kenyeret meg pékárut az átlag magyar simán megeszik egy hónap alatt.

2023. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, a késöbbiekben biztos sokat ki fogok próbálni, érdekes jópár ötlet, amit írtál/linkeltél,

A szejtán meg kifejezetten kiváncsivá tett, a szóját ugyanis szintén kerülöm egyébokokból

2023. jún. 25. 11:43
 19/28 A kérdező kommentje:

Egy kis visszajelzés: végül is sütöben sütöttem többféle zöldséget (sárgarépa, fehérrépa, zellergumó, csiperke, padlizsán, cukkini, hagyma, fokhagyma) megfüszerezve, kevés olajjal megspriccelve, és kifejezetten jó lett.

Az egyetlen "negatív" dolog az volt, hogy jó részét a többiek ették meg, annyira tetszett nekik is.

Még egyszer köszönöm mindenkinek a tippeket meg a segítséget

2023. jún. 25. 21:24
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Finom lehetett, csak nincs benne szinte semmi fehérje. Ezért írtuk a hüvelyeseket. Akár minden nap.
2023. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!