Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem ehetek semmiféle állati...

Nem ehetek semmiféle állati fehérjét, mit egyek holnap a krumplipüréhez?

Figyelt kérdés

Holnap a családnak körítésként krumplipüré lesz (tej nélkül), de fogalmam sincs, mit tudnék enni, ami finom, nincs benne sem hús, sem tojás, sem tejtermék, általánosan megtalálható alapanyagból elkészíthetö és nem kell semmilyen különleges valami hozzá!

Elöre is köszönöm, ha segít valaki.


2023. jún. 24. 20:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tudom, de most erre volt lehetöség, ezek voltak otthon.
2023. jún. 26. 07:54
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Azért mostantól gondold át jobban ezt az életmódon, cegánnak lenni nem olyan egyszerű, hogy mindig össze lehet dobni valamit a kamrából :)
2023. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szója nem okés, akkor lehet ám togut más hüvelyesből is, pl csicseriborsóból, vörös lencséből.

A szója is csak egyfajta bab, semmivel nem különlegesebb, csak épp elterjedtebb Ázsiában.


[link]


[link]


[link]


[link]



Sok meló lesz, de ha keresztallergiád van, megoldható.

2023. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
22, az attól függ mi van a kamrában 😉
2023. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%
A kérdezőnek épp kábé semmi nem volt :D
2023. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, pénteken kaptam a diagnózist, és rögtönözni kellett.

Tényleg sok segítséget kaptam, konkrét ötleteket is, meg hosszabb távra való tippeket is, meg a linkeket is, rengeteget segítettetek, nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget.

2023. jún. 26. 10:05
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Főzelékes Feri receptjeit ajánlom. Igaz, ezekben előfordulhat hús és tejtermék, de a zöldségek elkészítése szempontjából remek inspiráció

[link]


Steiner Kristóf receptjei viszont teljesen vegánok, azaz egyáltalán nem tartalmaznak állati eredetű összetevőket. (se húst, se tejterméket, se mézet, se tojást)

2023. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket a tippeket is
2023. jún. 26. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!