Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Majkremes Spagetti nagyon gaz...

Majkremes Spagetti nagyon gaz szerintetek?

Figyelt kérdés

Most tanulgatok fozni...16 vagyok es mostanaban magamnak csinalom a vacsorat vagy az ebedet ha anyuek keson jönnek vagy mas dolguk van.


Sokszor szoktam tesztat fozni es enni kulonbozo feltetekkel, szoszokkal...a minap nemvolt cask tejszin es majkrem ami ugy jol jött volna a tesztara...es gondoltam miert ne.


Es tök jo ize volt.


Amikor apam meglatta teljesen kiakadt (mar nem rossz ertelemben, de azt mondta hat nekem elment az eszem o meg ilyet nem latott...)


Szerintetek nagyon undorito? Esküszöm finom volt


nov. 10. 20:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
Nekem az, de mondjuk én se a májkrémet se a spagettit nem szeretem. Ha neked izlett akkor egészségedre
nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha neked bejön akkor oké.Én így külső szemmel furának tartom ezt a kombinációt: spagetti, májkrémmel nem enném meg. Örülnék ha az anyukád lennék hogy igyekszel, főzöl, segíteni próbálsz.De nem enném meg. Veszel darálthúst bolognai szószt összefőzöd az értelmesebb és finomabb :)
nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Ez tenyleg nem fozes, csak otthon talalt dolgok osszerakasa. En tizenegy evesen szakacskonyvbol igazxm, eloszor sutottem, es a sutot felnott gyujtotta be, de valahogy igy kell kezdeni.
nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Foztem, atirodott, elnezest.
nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
najo de ennyi erovel a tonhalas spaghetti is gusztustalan ami szinten doobzobol jön es kesz kaja.
nov. 10. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem, az nem az.
nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nem éppen hétköznapi étel, de én megenném. :)
nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem hangzik olyan rosszul. Ha bírod az ilyesmit, próbáld ki a majonézes kecsapos tésztát, illetve ha nincs sok minden otthon fokhagymás vajas is jó, vagy próbáld ki majd a carbonarat, az is minimális hozzávalóval dolgozik és isteni. Érdemes frissen őrölt borssal, úgy az igazi 😁
nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Egészségedre, ha ízlik egyed. De számomra még a kutyakaja is kevésbé hangzik rossz feltétnek a spagettire.
nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
ez nem főzés
nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!