Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma rakott brokkolit szeretnék...

Ma rakott brokkolit szeretnék főzni. Ez működőképes lehet így?

Figyelt kérdés
Sokszor találok ki én kaját és jók szoktak lenni, de most bizonytalan vagyok. Úgy akarom csinálni,hogy picit előfőzöm a brokkolit, hogy puha legyen, csirkemellet csíkokra vágva megsütöm, egy doboz konzerv gombát lepiritok jó alaposan, végén kicsi pirospaprikàval megszórom, összekeverem a sült csirkemell csíkokkal, felöntöm főzőtejszínnel, esetleg kis lisztet teszek hozzá, hogy sűrűbb legyen ez a szószos cucc , aztán alul a jénai tálban brokkoli, egy adag gombás -tejszines csirkemell, pici tejföl, újra brokkoli,újra csirkemell és a végén a tetejére szintén tejföl és be a sütőbe megsütni. Persze só, bors, petrezselyem zöld, fokhagyma a tejszínes cuccba fog menni. Szerintetek ez így lehet finom? Elképzelve szerintem nem rossz. Vagy esetleg még tipp, hogy milyen fűszert lehetne beletenni? Alapanyag mindenképp ennyi lenne, mást nem szeretnék tenni bele.
nov. 30. 07:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Owww szerintem jòlhangzik

Èn siiimàn ennèm :D

A fûszerekhez dobnàk egy kis ôrölt kömènyet

Ès az egèsszet egy kis sajtal megbolondítanàm

(Sajtfüggô vagyok :/ )

Ès èn szemèly szerint a konzerv gombàk 90%àt kerülöm

Friss gomba a tuti de ez megint szemèlyes dolog

Na de ha azvan otthon elôbb utòbb elkell hasznàlni

Simàn jòlhangzik ez a kaja

Mèg èn is kedvet kaptam valami ilyenhez :D

Asszem meglesz a holnapi ebèd 😅

nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
A konzerv gombát leszámítva jól hangzik.
nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó! Alapból szeretem a brokkolit meg gombát!

Nálam nyerő lenne!


Ez kb ugyan az a recept! Jó lehet!

[link]

nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi 🙂. Hát konzerv gombát szoktam használni, mert azt bármikor fél tudom használni, de a frisset csak pár napig .

Sajt nem lesz rajta, mert a férjemnek veseköve van és nem ehet tejterméket.

nov. 30. 08:12
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem finom lesz.
nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De hát a tejszín meg a tejföl is tejtermék... Amúgy finom lesz :)
nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, de laktóz menteset használok, viszont sajtbol az ilyet nem szereti.
nov. 30. 08:27
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Én egyedül a brokkolit nem fözném meg elöre, mert így eléggé szétmegy, ha nyersen tesezd bele, akkor is puha, csak még marad állaga, de ettöl eltekinve szerintem jó ötlet.
nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Fagyasztott brokkolim van és mi a karfiolt és a brokkolit is úgy szeretjük ha nem ropog már ha meg van sülve. De csak beledobom lobogó vízbe pár percre, nem akarom szétfőzni.
nov. 30. 08:33
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen rakott dolgokba tök mindegy hogy szétmegy esetleg mert nem az esztétika a lényeg! Úgyis szeli, vágja az ember!

Mi csak leforrázzuk a brokkolit és úgy használjuk fel!

nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!