Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg hízlal a töltött...

Tomib2 kérdése:

Tényleg hízlal a töltött káposzta? imádom. 30 kilot kell fogynom. mi hizlalhat benne h a doki nem ajánlja? savanyú káposzta? vagy a darált hús töltelék? tapasztalatok?

Figyelt kérdés

jan. 31. 17:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

hmm szerintem kifejezetten egeszseges etel tud lenni. Minden az elkeszites es az adag nagysagatol függ.

tejföl ne ket kanal legyen rajta hanem egy pötty es 2 szelet kenyer helyett egy felet es inkabb több töltött kaposztat akkor.


egyebkent a dietazas, fogyozas. ETRENDATALLITAS, hivjad ahogy akarod az elejen nehez inkabb amikor ehes maradsz mert olyan nincs hogy ne maradjal ehes ha a megszokott mennyisegen es minosegen csavarsz le.

De egy het es jobb lesz igerem. Aztan a masodik heten erzel egy kis valtozast es maris több erod van betartani a kevesebb adagokat.

jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog, amire figyelned kell az a mennyiség + Kalória deficit-ben maradni. Menni fog, hajrá. Én nekem már sikerült lefogynom, amióta jobban odafigyelek, hogy miből mennyit eszem vagy 10kg-t:)
jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Errefelé többnyire úgy készítik, hogy a "levébe" rántás, habarás is kerül, lisztesen. Ez hízlal.


Diétásra kell készíteni, kenyér nélkül enni, mértékkel. De ha egy nagy kondérral készül, akkor az ember hajlamos belőle mértéktelenül enni, na az nem jó.

jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

hagyományos töltött káposztáról van szó.

a háziorvost mikor kérdeztem kategorikus nemet mondott a hizlalás miatt.

nem értem hisz az összetevők (kenyér, tejföl nélkül) valóban egyenként kimondottan diétás. köszi a hozzászólásokat:)

febr. 1. 04:29
 15/24 anonim ***** válasza:

Semmilyen étel nem hizlal, vagy fogyaszt, a kalóriatöbblet hízlal. Ha valaki olyat mond, hogy ezt, vagy azt ne egyél, mert hízlal, akkor hagyd rá és felejtsd el.

A töltött káposzta kb 150-180 kcal-t tartalmaz, a rántott csirkemell 180, a párolt csirkemell 150. Szóval egyáltalán nem számít magas kalóriatartalmúnak a töltött káposzta.

febr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

Lefogytam 16 kilót, ettem töltött káposztát kenyérrel, nem híztam vissza. Az egész étrend és a mérték a lényeg, nem hülye számolgatás!


35/F

febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Sőt: zsömlével is ettem töltött káposztát! OMG, borzalom! :D :D
febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Illetve lánybarátomnak 50 kilós fogyásnak indult neki, 30-at ledobott, és nem tiltólistás a töltött káposzta.
febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Zsíros húsból készült talán ezért.De minimálisat lehet enni belőle.
febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

14-es!

Számolással lehet a mértéket meghatározni. Úgy pontosabb, mint megtippelve

febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!