Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg hízlal a töltött...

Tomib2 kérdése:

Tényleg hízlal a töltött káposzta? imádom. 30 kilot kell fogynom. mi hizlalhat benne h a doki nem ajánlja? savanyú káposzta? vagy a darált hús töltelék? tapasztalatok?

Figyelt kérdés

jan. 31. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

SEMMI nem hízlal, kivéve a kalóriatöbbletet!

Ha a napi keretedbe belefér, nyugodtan ehetsz belöle 1-2 darabot. Amiért nem szokták javasolni, az az, hogy elég zsíros étel, a zsírnak meg 10 dkg-ja 800 kcal.

jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Kenyér felejtős hozzá. Anélkül meg lehet nem esik jól.
jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem hízlal önmagában semmilyen étel.

Ha eszel, egyel egyetlen tölteléket, sok káposztával, tejföl nélkül.


Egyebként a daralt húsok zsírtartalma, a füstölt száraz húsok zsírtartalma mind magas és ettől magas lesz a kalóriatartalom is. De mértékkel, sok káposztával fogyaszthatod. Meg jobb ha csírcsökkentett 7 százalékos darált húsból készíted és minimalizálod a káposzta közé tett kolbászt, szalonnát és zsírt

jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a töltött káposztát, de csak sok tejföllel, sok kenyérrel, ez így együtt meg már sok lenne, ha fogyni akarnék. Ha te képes vagy tényleg csak töltött káposztát enni, akkor nyugodtan, de persze számolj kalóriát.
jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

"elég zsíros étel" - pontosan mitől?

"darált hús zsírtartalma magas" - ha zsíros húst darálsz le.

Én zsír nélküli combhúsból csinálom. 1 kg húshoz teszek 15 deka rizst. ebből lesz 10 gombóc...

Savanyú káposzta kalóriatartalma minimális...

Tejfölt nem teszek rá, kenyeret nem eszek hozzá, helyett többet szedek a szálas savanyú káposztából.

Ha megfelelően készíted el, teljesen diétás kaja lesz belőle.

jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Az megvan báttya, hogy mi az az élelmiszer? Miért esszük...?
jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A darált husi sovány (én sertés combból szoktam, de soványat darálok). A káposzta nem hizlal, még jó is. Az a kevés rizs a töltelékben szintén oké. Amúgy én egyszer elkezdtem úgy enni a töltött káposztát, hogy kenyér nélkül, és azóta is úgy eszem, nem hiányzik hozzá a kenyér.
jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Azért zsíros étel, mert gondolom, a kérdezö teljesen hagyományosan készült töltött káposztáról beszél, tejföllel, kenyérrel, különben fel sem merült volna a kérdés.

Aki megkérdezi, hogy egyetel "hízlal-e", az garantáltan nem készíti el kalóriaszegényebb változatban, mert erröl fogalma sincs.


Ettöl függetlenül a hagyományos, zsíros, tejfölös töltött káposzta kenyérre ehetö akkor is, ha fogyni akar, csak olyan mennyiségben, ami a napi kalóriakeretébe belefér.

jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj vele, hogy "eteti" magát.
jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Önfegyelem nélkül nem lehet fogyni.

Ha komolyan gondolja valaki, akkor kiszed EGY adagot - 1 töltelék meg a hozzávalók - a többit meg elteszi.

jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!