Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egészséges torták...

Milyen egészséges torták tarthatók el akár 3-4 napig, és bírnak ki kb. 3/4 órát hűtés nélkül?

Figyelt kérdés

A lányomnak mindig én szoktam csinálni a szülinapi tortáját. Idén úgy alakul, hogy már előtte egy nappal meg kell csinálnom, és utaztatni is kell. Rendelni nem szeretnék, hűtőtáskám csak kicsi van, és emiatt nem szeretnék most venni.


Cukrot, és finomlisztet nem eszik, általában zablisztet és édesítőszert használok.


Van valakinek valami ötlete, receptje?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.


máj. 3. 20:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, jöhet még, nincs még meg az igazi...

Ami kimaradt: a vajas krémet nem szeretjük.

Díszíteni a helyszínen nem szeretném.

Kész tortalap működhet, ha nincs benne cukor és fehérliszt. Viszont sajnos nem tudom, hol lehet olyat kapni. Egyébként sütni tudok, előző este lesz annyi időm. Csak nem tudom, mit...

Dobos torta: egyrészt vajas (nagyon nem szeretjük), másrészt nemcsak van benne cukor, hanem kb. tömény cukor. :D

De azért köszi a javaslatot.

máj. 5. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!