Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű, könnyen elkészíthető...

Tinker Bell kérdése:

Egyszerű, könnyen elkészíthető sütikre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen sütit sütni. Az sem baj, ha nem kell sütni, csak legyen meg hamar és délután/este már ehető legyen.


Sokat szoktam sütni,de most kifogytam az ötletekből.


Nagyon szeretjük a csokis, tejszínes, zselés, gyümölcsös sütiket.


Bevált recepteket kérek!


2011. ápr. 18. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A kedvenc villámsütim:

4 ek (evőkanál) liszt, 4 ek cukor, 2 ek kakaópor, 3 ek tej, 3 ek olaj, 1 tojás, 1 mokkáskanál sütőpor. Ezt összekeverni egy mikrózható tálban vagy bögrében és 3 percre a mikróba tenni 600-650-es fokozatra. Mikor lejárt kiveszed és kész is van.

Sokféleképpen variálható, pl. mazsolát, kókuszt, vaníliaaromát, diót rakni bele stb... Van aki vaníliasodót is csinál hozzá, úgy még finomabb.

Nagy előnye, hogy előkészülettel és keveréssel együtt 5 perc alatt kész, bármikor elkészíthető. Hátránya, hogy viszonylag hamar kiszárad, tehát frissen meg kell enni.

2011. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__17..


:)


Köszönöm a válaszod!


Nem csak magamnak akarom, hanem a családnak is. Valamilyen tejszínhabos sütire gondoltam.

2011. ápr. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!