Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Edény, serpenyő márkák,...

Edény, serpenyő márkák, amelyek jók indukciós főzőlaphoz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok képezzék lehetőleg a válaszok alapját! Olyat hallottam, hogy a Tefal-os serpenyők pl nem túl jók, hiába direkt indukcióshoz valónak írják. Kinek milyen van? A régi edényeim jók, de most szeretnék venni újakat.
2011. nov. 27. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

zepter, sajnos nagyon drágák,de tényleg jók. a tefalban sem mindegy,hogy milyen a magyar gyártmányal én is ráfázam.

A francia gyártmányuak jók.

A barát nőm a WWF -eket használja és ő azt mondja,hogy azok is jók :::

2011. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönet!
2011. nov. 27. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

serpenyőből Tefált használok, szerintem tökéletes.


edényből az a lényeg, hogy vastag talpú legyen, így tartja hőt, sok energiát lehet spórolni vele, meg legyen súlya. az enyém márkája Berghoff, de sok jóval találkoztam már. Zepter is jó, csak ott egy egész piramist ki kell fizetni, ha megveszed, tehát szerintem nem éri meg.

2011. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönet neked is!
2011. nov. 28. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:

A régi fajta, zománcozott edények is jók!

Pl. Bonyhádi márka, mi olyat vettünk. [link]

Vannak tök normálisak is, nem csak a piros vagy a virágmintás :)

Ja és nem utolsó szempont, hogy a többihez képest jóval olcsóbbak!

Pl. a középső képen szereplő 24 cm-es teflon serpenyő 3000 Ft volt. 2,5 éve használom min. heti 1-2x és semmi baja!

2011. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Bonyhádit vettem, de csak lábas és fazék volt. Hol lehet még kapni ezeket, Győrt és Debrecent láttam a honlapjukon, de az mind messze van. Milyen boltok árulják?
2011. dec. 1. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hipermarketekben is lehet kapni, asszem én az Auchan-ban vettem.
2011. dec. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi!
2011. dec. 4. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!