Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jól bevált smoothie recepteket...

Jól bevált smoothie recepteket tudtok írni?

Figyelt kérdés
Bármilyen ízvilág lehet, csak azt kérném kipróbált és nektek ízlő recepteket írjatok.. Nagyon szépen köszönöm! :))

2012. júl. 17. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
1.Fagyasztott epret kis citromlével, édesítővel/cukorral jéggel (vagy Sió citrom-lime-lével) turmixolj össze. Turmixgéptól függően kicsit utána kell néha fagyasztani, hogy szilánkos-jégkásás legyen (hajón voltam bartender, ott minden smoothie jégkásás volt.) 2.Fagyasztott mangót+sárgadinnyét (citrom,cukor,jég kihagyható, de kóstolj, kóstolj!), 3. fagyasztott ananászlevet+kókusztejet (virgin pin'a colada).
2012. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Joghurtos-gyümölcsös smoothie


-fél dl natúr joghurt

-fél dl almalé

-5 dkg narancs

-5 dkg sárgabarack

-5 dkg ananász

-szükség esetén víz


Tegyük a botmixer táljába az összes hozzávalót. Pürésítsük teljesen simára,ha szükséges,egészen kevés vízzel hígítsuk.


Bár írtad,hogy kipróbált legyen,de én ezt még nem csináltam,egy újságban találtam.Csak azért írtam le,mert láttam nem sok válasz érkezett. Remélem azért nem haragszol annyira,hogy ez nem egy kipróbált recept. Szerintem biztos finom lehet :)

2012. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól hangzanak, köszönöm a recepteket! :))
2012. aug. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!