Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit főztök ma/ vagy aki...

Ti mit főztök ma/ vagy aki tudja az egész hetit, akkor a héten?

Figyelt kérdés

Kezdő háziasszony vagyok, és szeretnék ötleteket gyűjteni, hogy mit készítsek el. :-)


Köszönöm a válaszokat!


22/N


2013. júl. 29. 10:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%
Ebresztooo, Capkiiing!!! :D
2013. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ma tejszínes gombás csirkemell tesztaval. Holnap fasirt tort krumplival es spenottal. Szerdán nekem cukkini főzelék, a többieknek halrudacska es sült krumpli. Csütörtökön milánói makaroni, pénteken palacsinta. Szombaton rakott karfiol, vasárnap rantott csirkemell es rántott zöldségek.
2013. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

Én nem menü írok, csak egy tippet adnék. :)

Írj össze minél több ételt amit szeretsz/szerettek (nem tudom hány főre főznél), használhatod hozzá különböző éttermek heti menüajánlatát, hogy minél több étel legyen felírva, majd ezekből válogasd ki egy hétre amit főzni fogsz. Vagy esetleg határold be, hogy mondjuk a 7 napból 1 napon tészta, 1 napon főzelék, 2 napon húsétel stb.

Nekem is van ilyen ismerősöm, aki előre kitalálja, hogy mit fog főzni, na én ennél szeszélyesebb vagyok, én mindig reggel találom ki, hogy mi legyen az ebéd. :)

2013. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, már nekem is kezd összeállni a mai illetve a következő pár napi menü. :) Nem gondoltam, hogy ilyen sokan írtok, nagyon jó ennyi ötletet olvasni, és nagyon hasznos is. :) Még jöhetnek!! :)
2013. júl. 29. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!