Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Válogatós emberek, ti miket...

Válogatós emberek, ti miket esztek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Válogatott ételeket.
2015. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
Csirkemell,rizs, nagyon ritkán krumpli. Elég szegényes tudom de szinte semmit nem tudok megenni mert hányingerem lesz tőle.:(
2015. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, nagyon változó. Húst általában nem. Csirkemellet ritkán, de előfordul, hogy az sem csúszik le. A hússal való "kapcsolatom" inkább pszichés eredetű egyébként. Minden mást, amit nem eszek meg az simán attól van, mert nem ízlik. Rizst pl idegen helyen egyáltalán nem, mert utálom, hogy ilyen taplószáraz. Paprikát csak magában eszem meg, nem tetszik, ha ott ropog a szendvicsben :D meggyet azért nem, mert félek, hogy kukacos (nálunk otthon van meggyfa, majdnem mindig kukacos a gyümi). Hát úgy ennyi. Minden más tényleg azért, mert nem ízlik. Múlthéten hányingerem lett valami pocsékul elkészített zöldségtől, szóval ha nagyon éhes vagyok sem feltétlen tudom megenni, ami van. Ebből rajtam kívül mindenki problémát csinál egyébként...
2015. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem voltam válogatós, bár picit igényes igen (amit anyám főzött, azt kb. mindet megettem, az óvodai tökfőzelékért is odavoltam... a rossz menzás ételek már okoztak kihívást, de éhes gyereknek, ugye...)

Viszont a mai étrendem jobb napjaimon közel áll a vega ketogén paleóhoz :) Tipikusan zöldséget, tojást, zsírt, olykor sajtot, olajos magvakat, magliszteket eszem, ezeket elég változatosan (kivéve a zsírt, az mindig kókuszzsír vagy vaj). A ritka (havi 1-2) húsos napjaimon pedig lazacot, de a sima húsa már-már túl száraz nekem, eszem hozzá ropogósra sütött bőrt és hájat is :)

Elég speckó az étrendem ahhoz, hogy legtöbbször csak a saját ételeimet egyem. De kínai étteremtől rokonlátogatásig tudok én enni sokfélét, ha nem túl szénhidrátdús... Fel tudom függeszteni a szabályaim egy részét, de bizonyos ételek lenyomnak, másokat pedig nem szeretek, ahogy mindannyiunknak vannak nem kedvelt ételei...

2015. ápr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Nálunk a rizs mindig szuperpuha, kihűlve picit kevésbé, akkor roppant ragacsos, négyszeres mennyiségű vízben fő :) Szárazan én se enném meg, bár ami azt illeti, így se szoktam, max. egy falatot. De a curryhez remekül megy...
2015. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 I.B.T. ***** válasza:
100%
Fotonban sült pogácsát!
2015. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak a csirkét eszem meg, szoktam enni rizottót, rántott csirkemellet kukoricás rizzsel vagy majonézes krumplival, csirke falatkákat salátával, sült krumplit, penne tésztát paradicsomosan, tejfölös sajtos tésztát, pizzát, melegszendvicset más most nem jut eszembe. :D
2015. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!