Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Siettem és kifelejtettem a...

Siettem és kifelejtettem a sót a pogácsából, ehetetlen lett és utólag megsózva is érződik hogy nincs benne, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Sajnálnám kidobni az egészet a kukába.
2015. máj. 10. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

szárítsd ki és daráld le morzsának vagy add oda egy hajléktalannak, szerintem őt nem fogja zavarni hogy sótlan.

Vagy vágd félbe és kend meg valami jó sós, fűszeres kencével.

2015. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Vágd ketté és kend meg valamilyen sós krémmel, sajtkrém, vajkrém, avokádó, padlizsán. Kis melegszendvics falatokat is készíthetsz meglegszenya krémmel. Vagy csinálj belőle rakott ételt darált hússal.
2015. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is az jutott eszembe, mint a másodiknak! Vágd ketté, kend meg valamilyen krémmel, de akár mini falatokat is csinálhatsz belőle pl. mozzarellával, koktélparadicsommal vagy hasonló :)


De egy jó kis fokhagymás padlizsánkrém is biztos feldobná. Esetleg egy kapros túrókrém?

2015. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon jó ötleteket adtak, a lényeg, hogy ki ne dobd. Sok értékes alapanyagot beledolgoztál.

Én is jártam egyszer így, akkor én is félbevágtam, de nem teljesen, hogy ne essen szét, és egy kis gulyás illetve pizzakrémet nyomtam közé. Egészen elfogadható lett.

2015. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

én a helyedben ledarálnám megsóznám, csinálnék sajtkrémet és sütnék pogácsatésztából tésztakosárkákat


tésztakosárkákat megtölteném rétegesen sajtkrémmel, morzsával és reszelt sajttal

2015. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

1-es + 5-ös!

Nem azért sütötte a pogácsát a kérdező, hogy aztán elhajítsa, vagy azonnal a szárítóba tegye, hanem hogy azonnal megegyék! A 2-es, 3-as, 4-es hozzászóló jó ötletet adott, inkább azt kell vele csinálni, még fel is dobja a sima egyszerű pogácsát!

2015. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hol írtam, hogy szárítsa meg?

#5

2015. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Az 1-es írta.
2015. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

#6-os!


Igen, azért csinálta, hogy azonnal megegyék, de elrontotta, így ez kompromisszumok nélkül nem fog megvalósulni!


És ne írd át a kérdést, nem azt kérdezte, hogy lehetne azonnal megenni, hanem hogy hogy lehet felhasználni, a kidobást elkerülve!


Nagyon is helytálló az ledarálás morzsának, úgy újra felhasználható.


Ami pedig a krémekkel való kenegetést illeti, kb pont ugyanolyan, mint az utólag való sózás. Ha tök sótlan a tészta , az úgyis érződni fog rajta, úgyhogy ezzel még több anyagot használ el hozzá fölöslegesen, mert nem lesz sokkal ehetőbb.

2015. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!