Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi ideig kell sutni egy...

Mennyi ideig kell sutni egy csirkemellfilet ha csak igy naturban szeretnem elkesziteni?

Figyelt kérdés
koszi
2017. márc. 13. 21:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hello

En nem pontoztam le senkit.

De amugy sem erdekel.

Koszi,szep napot mindenkinek

2017. márc. 14. 14:11
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
..nem tudom miért lettem lepontozva, mondom, a csomagoláson, amit vettem csirkemell (nem, nem panirozott, nem..fagyasztott, ezeket meg se látom) 10 perc van!!! 10-12 percig elég sutni!
2017. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi folyik itt ? Meddig tűrik még a moderátorok a bandába állt lepontozó idióták csoportos, kisded szórakozását?

Mindenki néhány perc eltéréssel, de nagyjából ugyanazt a választ adta,mégis valamennyit lenullázták.

Én sem tudok mást írni, mint, hogy kevés zsiradékon forró serpenyőben 2-5 perc oldalanként egy normál vastagságú csirkemellszelet sütési ideje, fedő alatt. Saját levet enged, ennek a párájában meg is puhul ennyi idő alatt.

Nem árt, ha villát nem szúrunk bele, hogy a nedvek benne maradjanak.Húscsipesszel, vagy falapáttal könnyen át lehet fordítani.Megnyomkodva érezhető a puhasága, utána esetleg rá lehet pirítani 1-2 percet fedő nélkül.

Állok elébe a lenullázásnak...

2017. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*** 4-5 perc oldalanként.../bocsi az elírásért.
2017. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Valóban egy idióta banda akik pontoznak, évek óta működnek, és senki nem tesz ellenük semmit... azért ezen el lehet gondolkodni!! Talán van valami olyan kapcsolatuk, hogy büntetlenül megtehetik, ha őket ez teszi boldoggá!

Bízzunk abban, hogy a kérdező nem a pontozás alapján fogadja meg egyik-másik választ!

2017. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem,nem vagyok idetlen,ostoba kis gyerek,ahogy tini sem mar.

Ne foglalkozzatok a lepontozo osztaggal.

2017. márc. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!