Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Terhesség vége és karácsonyi...

Terhesség vége és karácsonyi készülődés?

Figyelt kérdés

Kedden leszek 38 hetes kismama és igazából bármikor szülhetek. Az lenne a kérdésem, hogy van itt valaki, aki lefagyasztotta a beiglit? Azt terveztem dagasztanék be ma vagy holnap két kisebbet, karácsonyra csak ki kellene venni és be a sütőbe? Nem lesz így baja neki? Készítettetek már ilyet?

Köszönöm a válaszokat.


2017. dec. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én fagyasztottam már le bejglit, de készre sütve.

Amikor kivettem, hagytam, hogy magától kiengedjen és olyan volt, mintha előzőleg sütöttem volna.

Így, hogy nem sütöd meg, ahhoz nem tudok hozzászólni, de biztos lesz olyan, aki próbálta.

2017. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább így készítem el, ahogy mondtad. Több fórumon is ugyanezt olvastam. Köszi szépen.
2017. dec. 16. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Süsd meg most és ha teljesen kihült, csomagold fóliába. Ha hüvös helyen tartod, akkor sokkal finomabb lesz egy-két hét után.

Eredetileg ugyanis éppen azért lett karácsonyi "kötelezö", mert jóval elöbb el lehetett készíteni és ha állt, egyre jobban összeértek benne az ízek!


Elvileg ugyan lehet nyersen fagyasztani is, de nem érdemes, így sokkal jobb.

2017. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
2017. dec. 16. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen. Csak arra figyelj, hogy elöször teljesen ki kell hüteni, utána szabad csak becsomagolni!

Jó készülödést meg könnyü szülést!

2017. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bejgli készen lefagyasztható, de mi zserbót is fagyasztottunk már le.


Semmi bajuk, de süsd meg előtte!

2017. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már megsütöttem. Lassan kihűlnek, betesszük a fagyra.
2017. dec. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!